Gameplay trailer gry Just Cause 3!

W sieci udostępniono najnowszy zwiastun gry Just Cause 3 z elementami rozgrywki. Najwyraźniej Avalanche Studios wprowadzą do zabawy jeszcze więcej akcji i strzelanin.

Just Cause to popularna marka z gatunku gier akcji, która trafiła na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.
Just Cause to popularna marka z gatunku gier akcji, która trafiła na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz PC.

Gracze długo czekali na pierwszy, oficjalny zwiastun gry Just Cause 3 w całości oparty o gameplay. Teraz otrzymujemy kilka minut soczystej rozgrywki, wybuchów, akcji i strzelanin, wszystko utrzymane w stylu marki firmy Avalanche Studios.

Gameplay trailer jest oczywiście tylko przedsmakiem tego, co otrzymamy w pełnej wersji gry, ale również prezentacji Square Enix na targach E3 2015. Warto przypomnieć, że japoński producent i wydawca w jednym zapowiedział własną konferencję na tych popularnych targach gier wideo.

W grze Just Cause 3 wcielimy się w Rico Rodrigueza, którego celem jest powstrzymanie Generała za pomocą wszystkich dostępnych środków.

Gra ma udostępnić ponad 400 mil kwadratowych wolności, poczynając od przestworzy, a kończąc na dnie morza, a także bogaty arsenał broni, gadżetów i pojazdów. Just Cause 3 pod tym względem zapowiada się niezwykle interesująco.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/04/just-cause-3-gameplay-reveal-trailer_28.html]

Written By
More from Patryk

Czyżby ujawniono nową kierownicę Logitech dla PlayStation 4?

Wszyscy lubimy grać w Gran Turismo na kierownicy, ale niestety nie wszyscy...
Read More