Gameplay trailer gry Dark Souls II: Scholar of the First Sin

W sieci został opublikowany kolejny materiał wideo z gry Dark Souls II: Scholar of the Firs Sin. Gameplay trailer zawiera elementy rozgrywki z wersji na konsole next-gen.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.
Dark Souls II: Scholar of the First Sin to odświeżona wersja Dark Souls II dedykowana PlayStation 4.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin to aktualnie jedna z najciekawszych gier, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One. Odświeżona wersja klasyka z Xboksa 360 i PlayStation 3 za sprawą usprawnionej grafiki otrzymuje nowe życie. Autorzy zdecydowali się więc podzielić z graczami nowym filmikiem z gry, który oczywiście zawiera gameplay.

Dark Souls II to gra wymagająca, rozbudowana i przeznaczona na długie godziny grania. Tytuł wyglądał również bardzo porządnie, a poziom ten usprawniono właśnie w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One. Na poniższym filmiku widać większą ilość efektów, wyraźniejszą grafikę, lepszą animację walki oraz wyższą stabilność oprawy graficznej. Dark Souls II: Scholar of the First Sin to kompletna i ostateczna wersja świetnej gry From Software.

Dark Souls II: Scholar of the First Sin pojawi się w kwietniu na Xboksie 360, PlayStation 3, ale przede wszystkim na PC, PS4 oraz Xbox One. Tylko trzy ostatnie wersje otrzymają usprawnioną grafikę wyższej jakości, a więc warto jest się zainteresować.

[dzięki – http://www.vg247.com/2015/02/28/dark-souls-2-scholar-of-the-first-sin-forlorn-video/]

Dark-Souls-2-Scholar-of-the-First-Sin-ps4-box-art_pk

Written By
More from Patryk

Scenariusz gry Remember Me 2 już skończony, są plany na drugi sezon Life is Strange

W sieci pojawiły się informacje na temat gry Remember Me 2 oraz...
Read More