Gameplay oraz trailer z gry Mortal Kombat X – Sonya Blade i Johny Cage w akcji

Nether Realm Studios publikują nowe materiały z gry Mortal Kombat X, a na nich Sonya Blade oraz Johny Cage w akcji.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

W sieci pojawił się nowy gameplay trailer gry Mortal Kombat X. W rolach głównych wystąpili Sonya Blade oraz Johny Cage, którzy tłuką wszystkich z gracją i brutalnością jednocześnie.

Należy pamiętać, że Johny Cage oraz Sonya Blade tworzą związek, którego dzieckiem jest Cassie Cage, wcześniej zapowiadana przez twórców z Nether Realm Studios. Dzisiejszy gameplay to prezentacja Cage’a oraz jego walecznej partnerki. Dwójka radzi sobie niezwykle efektownie na ekranie, wzajemne relacje podsycając pikantnymi dialogami.

Ponadto serwis Videogamer przygotował dłuższy fragment gameplayu z gry Mortal Kombat X. Gracze mogą rzucić okiem na mnóstwo elementów gry, szczególnie efektowną walkę, finishery oraz bardzo dobrze zrealizowaną oprawę graficzną. O tym, że Mortal Kombat X będzie wyśmienite, już nikogo nie trzeba przekonywać.


Mortal Kombat X pojawi się na rynku 14 kwietnia na konsolach Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 4, PlauStation 3 oraz PC.

[dzięki – http://www.videogamer.com/news/mortal_kombat_x_all_the_info_you_need_and_new_gameplay_impressions.html]

Written By
More from Patryk

Mocarny gameplay z Tekken 7 do Waszej dyspozycji

W sieci opublikowano konkretny materiał wideo przedstawiający rozgrywkę z Tekken 7. Tytuł...
Read More