Gameplay oraz screeny z gry Street Fighter 5

Street Fighter 5 pojawi się na początku 2016 roku na PlayStation 4. Dziś możecie zobaczyć efektowne materiały z rozgrywki, która stoi na bardzo wysokim poziomie.

Twórcy gry Street Fighter 5 postanowili udostępnić niewielką galerię screenów oraz gameplay. Marka się rozwija, wprowadza nowe ataki, ale nadal zachowuje absolutnie unikatowy styl. I dobrze!

W najnowszej odsłonie serii znika chociażby Focus Attack, który znany jest z Street Fighter IV. Na jego miejsce wchodzi system V – Trigger, który pozwala w pewnym momencie walki przebić się przez obronę przeciwnika i mocno go poturbować. Do aktywacji tego trybu wymagana będzie odpowiednia ilość punktów V – Gauge.

Street Fighter to marka firmy Capcom, które jest na obecna na rynku od ponad dwudziestu lat.
Street Fighter to marka firmy Capcom, które jest na obecna na rynku od ponad dwudziestu lat.

Co ciekawe, mechanika Ultra Combo zostaje zastąpiona przez system Critical Arts. W tym przypadku mowa o systemie z trzeciej odsłony serii, do naładowania którego wymagany będzie pełen pasek EX. Oczywiście ciosy będą bardzo potężne.

Jak prezentuje się sam gameplay z gry Street Fighter V na PlayStation 4?

W mojej opinii całkiem dobrze, przede wszystkim za sprawą nowego silnika graficznego, który wcale nie musi się wstydzić niczego na tle konkurencji ze strony Mortal Kombat X oraz Tekken 7.

Street Fighter 5 wygląda fajnie, nieco inaczej, ale nadal bardzo unikatowo i efektownie. Gry z tej serii zawsze były nieco inne, ale w tym tkwi siła. Gra pojawi się w marcu 2016 roku na PlayStation 4 oraz PC.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/street-fighter-v-battle-systems-trailer.html]

 

Written By
More from Patryk

League of Legends World Championship 2014 czas zacząć!

League of Legends World Championships 2014 właśnie się rozpoczęły. Jedna z najpopularniejszych...
Read More