Game Informer zapowie nową odsłonę Batmana?

arkhamorigins

Magazyn Game Infromer, powołując się na donosy z własnego źródła, może już niebawem zapowiedzieć nową grę z serii Batman. Twórcami gry miałoby być znane i lubiane studio Rocksteady, odpowiedzialne za Arkham Asylu, Arkham City i Arhham Origins.

BatmanBanner

 

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat nowej odsłony serii Batman. Oczywiście mowa tutaj o grach spod dłuta studia Rocksteady. To oni wprowadzili mrocznego rycerza na salony, mimo iż ostatnia odsłona serii, Batman: Arkham Origins, nie jest ich zasługą. Nie tak dawno informowaliśmy was o tajemniczych konferencjach w siedzibie Rocksteady. W sieci opublikowano ciekawą informację, za pośrednictwem redakcji serwisu IGN, który przyznał się do faktu, iż redakcja została zaproszona na zamkniętą prezentacje nowej gry. Teraz otrzymaliśmy kolejne doniesienia, a raczej plotki, które dotyczą kolejnej odsłony serii.

Magazyn Game Informer, powołując się na pewnego holenderskiego dziennikarza, miałby zapowiedzieć nową część gry już niebawem. Chodzi tutaj o okładkę wspomnianego magazynu i sporej wielkości zapowiedź. Rocksteady milczy w tej sprawie, ale pamiętajmy o tym, że Warner Bros. szykuje się na premierę stacjonarnej wersji Batman: Arkham Origins Blackgate, wydanej wcześniej tylko na PlayStation Vita. Całe to zamieszanie może być spowodowane tymże tytułem. Mało tego, w sieci sklepów Game Stop, które charakteryzują się wymianą gier, sprzedażą detaliczną tak nowych jak również używanych gier, pojawić ma się poniższy plakat.

allegednewbatmangame-600x346

 

Przedyskutujmy całą sprawę. Czy może chodzić o nową odsłonę przygód nietoperza? Całkiem prawdopodobne, ze względu na fakt, że Arkham Origins nie zamyka wszystkich kwestii fabularnych serii, a raczej je otwiera, ponieważ jest prequelem do dwóch pierwszych części. Z drugiej strony, tak mała produkcja jak Blackgate, raczej nie powinna załapać się na okładkę Game Informera. Amerykański periodyk trafia co miesiąc do milionów graczy, a jego okładki zdobią najmocniejsze marki. Plotka głosi o premierze gry w październiku. Okres ten jest przyjazny dla Rocksteady – twórcy w tym miesiącu wydali ostatnie odsłony Batmana. Czego możemy spodziewać się po czwartej części gry?

dzięki [VG24/7]

Written By
More from Patryk

Dziś wielka premiera NBA 2K15

NBA 2K15 od dziś jest dostępne na naszym rynku w wersjach na...
Read More