Game Informer przedstawia nowe informacje o grze Mafia 3

Mafia 3 jest tematem głównym kolejnego numeru magazynu Game Informer. Redakcja przygotowała nie tylko interesujący tekst, ale również całkiem fajny materiał wideo na temat tej gry.

Mafia 3 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na rynku, choć fani marki nie są rozpieszczani przez oficjalne materiały na jej temat. Jednakże po pierwszych, oficjalnych zapowiedział można stwierdzić, że to będzie rozbudowana i ogromna produkcja, która wymagała wiele wysiłku od producentów ze studia Hangar 13. Dziś Game Informer publikuje interesujący materiał dla zainteresowanych, który ma uzupełniać się z tekstem z magazynu.

W materiale wideo poruszone jest kilka kwestii, chociażby gameplay, ścieżka dźwiękowa, sylwetka głównego bohatera czy okres historyczny wybrany przez twórców gry Mafia 3. Ten ostatni element został znacząco podkreślony przez komentatorów, bo okazuje się, że autorom gry bardzo zależało na jak najrzeczywistszym odwzorowaniu lat 60 ubiegłego stulecia. Każda ulica, dom, samochód czy osoba spotkana na mieście ma graczy utwierdzać w przekonaniu, że faktycznie cofnęli się w czasie do tamtego okresu.

I bardzo dobrze, bo nowożytnych sandboksów mieliśmy ostatnio sporo, z Watch Dogs i Grand Theft Auto na czele, a coś w starym klimacie znajdzie dużą grupę odbiorców. Mafia 3 przede wszystkim wygląda niesamowicie, rzućcie okiem na odbicia świateł samochodów na mokrym asfalcie (!) czy sylwetki bohaterów.

Mafia 3 została zapowiedziana na PlayStation 4, Xbox One i pecety. Widać że gra jest przygotowywana od dłuższego czasu i bez kompromisów graficznych. Miejmy nadzieję na większą ilość oficjalnych materiałów wkrótce. Jeżeli tylko możecie zaopatrzyć się w listopadowy numer Game Informera, to polecam.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?t=59&v=I81yRro7hFQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55f7c27b8f1e9688010bf334″]

Written By
More from Patryk

Tryb New Game Plus już dostępny w Wiedźmin 3: Dziki Gon na Xbox One

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzymał aktualizację wprowadzającą tryb New Game Plus na...
Read More