Game Informer prezentuję sylwetkę Lary Croft z Rise of the Tomb Raider

Game Informer jest źródłem ciekawych informacji na temat gry Rise of the Tomb Rider. Zaprezentowano kilka zdjęć ukazujących Larę Croft z jej uzbrojeniem.

Tomb Raider to niezwykle uznana, popularna oraz kochana przez miliony graczy na całym świecie marka.
Tomb Raider to niezwykle uznana, popularna oraz kochana przez miliony graczy na całym świecie marka.

Redakcja magazynu Game Informer jest źródłem kolejnych gorących informacji na temat gry Rise of the Tomb Raider. Tym razem dziennikarze opublikowali zdjęcia wraz z opisami sylwetki Lary Croft. Główna bohaterka ekskluzywnej gry na Xbox One z tej legendarnej serii wygląda niesamowicie.

Galeria ma jeden cel – uświadomić graczom zmianę, jaka dokonała się w Larze Croft. W odniesieniu to poprzedniego jej wcielenia, czyli niedoświadczonej, młodej dziewczyny, tym razem Lara Croft wygląda o wiele bardziej profesjonalnie.

Najważniejszy jest jednak przekaz, jaki niesie publikacja Game Informera. Rise of the Tomb Raider ma wprowadzić zupełnie nowe standardy, rozwiązania oraz mechanikę do marki. Uzbrojenie Lary Croft pozwoli jej na jeszcze więcej, będzie mogła ona korzystać z wielu łuków, ale również noży, broni podręcznej oraz karabinów. Najciekawiej zapowiada się jednak możliwość korzystania z dwóch czekanów jednocześnie, to rozwiązanie z pewnością wpłynie na większą mobilność bohaterki podczas zabawy.

Gracze nadal czekają na pierwszy gameplay z gry, który najpewniej zostanie zaprezentowany na zbliżających się targach E3 2015, które odbędą się za kilka miesięcy w Los Angeles.

[dzięki – http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2015/02/20/rise-of-the-tomb-raider-gear-guide.aspx]

rise of the tomb raider guide_pk (1)

rise of the tomb raider guide_pk (2)

rise of the tomb raider guide_pk (3)

rise of the tomb raider guide_pk (4)

rise of the tomb raider guide_pk (5)

Written By
More from Patryk

Zapraszamy na styczniową edycję Pog(R)adajmy

Organizatorzy imprezy dla graczy Pog(R)adajmy zapraszają wszystkich na styczniową edycję, która odbędzie...
Read More