Galeria z Bloodborne i informacje na temat trybu multiplayer

Autorzy gry Bloodborne opublikowali w sieci nowe informacje na temat trybu multiplayer oraz galerię screenów.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.
Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Bloodborne debiutuje na rynku pod koniec marca i będzie posiadało dedykowany tryb multiplayer, który to jest bohaterem dzisiejszego newsa. Autorzy gry wyjawili nieco informacji na temat potyczek sieciowych oraz zamieścili w sieci galerię screenów właśnie z trybu multiplayer.

Lochy Chalice będą generowane losowo, a gracze mogą trafić do wszelakich lokacji – zamkniętych pomieszczeń, lochów, korytarzy, tuneli, wystawnych hal, jak również gotyckich miejscówek. Gracze będą mogli formować się w trzyosobowe zespoły, aby spróbować sił w tych lokacjach. Oczywiście głównym celem uformowanej drużyny jest przetrwanie oraz eliminacja ostatecznego bossa. Autorzy gry podkreślają, że współpraca i dzielenie się zasobami będą niezwykle istotne. Należy pamiętać, że po śmierci jednego z członków drużyny, to wszyscy kończą zabawę.

Twórcy Bloodborne wyjawili również, iż w dniu premiery zostanie udostępniona pierwsza aktualizacja gry, która ma usprawnić jej działanie oraz jakość rozgrywek online.

Na koniec warto wspomnieć o subskrypcji PlayStation Plus, która oczywiście będzie wymagana do rozgrywek sieciowych. Jeżeli tylko gracze pragną zainstalować dodatki i rozszerzenia, mogą oczywiście zrobić to bez posiadania aktywnego abonamentu.

Bloodborne pojawi się ekskluzywnie na PlayStation 4 już z dniem 25 marca.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/bloodborne-screenshots-introduce-online.html]

Written By
More from Patryk

Project CARS jednak z opóźnieniem trafi na rynek

Firma Namco Bandai zdecydowała się przesunąć datę premiery swojej wyścigowej gry Project...
Read More