Galeria wysokiej jakości z gry Rise of the Tomb Raider

W sieci pojawiły się wysokiej jakości screeny z gry Rise of the Tomb Raider, która zmierza na konsole Xbox One oraz Xboksa 360.

Tomb Raider trafiło na rynek w roku 1996. Od tamtej pory seria jest jedną z najważniejszych w branży gier wideo.
Tomb Raider trafiło na rynek w roku 1996. Od tamtej pory seria jest jedną z najważniejszych w branży gier wideo.

Crystal Dynamics opublikowali w sieci nowe zdjęcia z gry Rise of the Tomb Raider. Pliki zostały udostępnione w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu gracze mogą sprawdzić efektowne ujęcia i niemalże poczuć chłód Syberii, gdzie wybierze się Lara Croft w swojej najnowszej grze.

Rise of the Tomb Raider będzie grą bardzo rozbudowaną, o czym jeszcze wczoraj gracze mogli przeczytać na naszym serwisie. Na temat tej superprodukcji pojawia się coraz więcej informacji, ale nadal brakowało konkretnych materiałów promocyjnych.

Na poniższej galerii można zobaczyć mnóstwo ciekawych ujęć, głównie z zaśnieżonej, mroźnej Syberii. Lara Croft będzie musiała zmagać się nie tylko z przeciwnikami, ale również złą pogodą, tak za dnia, jak również w nocy. Co więcej, na jednym z poniższych screenów można zobaczyć nieco cieplejsze klimaty – pustynię, o której twórcy informowali już wcześniej.

Crystal Dynamics przygotowują dla graczy tytuł wybitny. Galeria robi wrażenie, teraz tylko czekać na targi E3 2015, kiedy to z pewnością gracze zobaczą Rise of the Tomb Raider w akcji.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/rise-of-tomb-raider-high-res-screenshots.html]

Written By
More from Patryk

Akcja gry Fallout 4 ma miejsce bezpośrednio po wydarzeniach z Fallout 3

Fallout 4 ma mieć miejsce bezpośrednio po wydarzeniach z trzeciej odsłony serii....
Read More