Galeria tapet z samochodami Lamborghini prosto z Driveclub

Twórcy gry Driveclub opublikowali w sieci tapety z samochodami Lamborghini, które wchodzą w skład najnowszego dodatku DLC.

DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.
DriveClub jest bardzo udaną grą wyścigową, która stawia na rozgrywki wieloosobowe w sieci.

Evolution Studios opublikowali za pośrednictwem Twittera pokaźną i niezwykle efektowną galerię tapet do gry Driveclub. Galeria jest monotematyczna, bowiem traktuje tylko o samochodach ze stajni Lamborghini – efektowności im odmówić nie sposób!

Najnowszy dodatek ma zadebiutować jeszcze w marcu na PlayStation Store. Gracze otrzymają dostęp do potężnych modeli ze stajni Lamborghini. Dodatek DLC będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich tych, którzy zakupili przepustkę sezonową. Reszta graczy będzie mogła zakupić auta w pakiecie za około 20 złotych.

SAMOCHODY MARKI LAMBORGHINI, KTÓRE WCHODZĄ W SKŁAD DODATKU:
  • Veneno
  • Aventador LP 720-4 50 Anniversario
  • Huracán LP 610-4
  • Gallardo LP 570-4 Squadra Corse

Warto czekać na kolejne informacje na temat marcowych dodatków. Miejmy nadzieję, że twórcy udostępnią kolejne samochody, trasy, a może jakieś nowe tryby zabawy?

Driveclub jest dostępne tylko i wyłącznie na PlayStation 4. Gra zebrała dobre oceny w mediach, jej średnia na serwisie Metacritic to 71 punktów.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/03/13/ps4-exclusive-driveclubs-new-1080p-lamborghini-pictures-could-be-perfect-wallpaers-for-car-lovers/]

 

Written By
More from Patryk

Wakacyjny super konkurs – ogłaszamy wyniki!

Wakacyjny konkurs, w którym do wygrania były wejściówki na imprezę fantasy, oraz...
Read More