Galeria screenów z gry LEGO Jurassic World

Gra LEGO Jurassic World otrzymała właśnie nową galerię screenów. Tytuł pojawi się na rynku jeszcze w tym roku na PS4, Xone, PS3, X360, PC, 3DS, PSV oraz Wii U.

lego-jurassic-world-logo_pk

Gry z serii LEGO chyba nigdy się nie znudzą, a do tego sympatycznego świata można zaaplikować niemalże wszystkie znane marki filmowe czy literackie. Mieliśmy już Władcę Pierścieni, Batmana, świat Marvela, nawet Indianę Jonesa, teraz czas na markę Jurrasic Park.

W sieci pojawiła się cudowna galeria z gry LEGO Jurassic World, która pojawi się na wielu platformach, w tym na PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra opowiada historie wyspy Isla Nubar, czyli znanego z filmowej trylogii unikatowego parku rozrywki. Na miejscu naukowcom udało się odtworzyć gatunek dinozaurów. Jak to zwykle bywa, coś poszło nie tak i wytworzył się również nowy gatunek – krzyżówka welociraptora i tyranozaura. Zwierzę wymyka się spod kontroli i robi niezłe zamieszanie w parku.

LEGO Jurassic World pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksie 360, Wii U, 3DSa, PlayStation Vita oraz PC w czerwcu tego roku.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/04/19/hold-on-to-your-butts-some-new-lego-jurassic-world-screenshots-have-been-posted/]

Written By
More from Patryk

Forza Motorsport 6 kontra F1 2015 na Xbox One

Gier wyścigowych na konsoli Xbox One jest pod dostatkiem. To z pewnością...
Read More