Galeria screenów oraz nowe informacje na temat Final Fantasy XV

W sieci udostępniono nowe screeny z gry Final Fantasy XV. Co więcej, na temat rozgrywki i jej długości wypowiedział się sam reżyser projektu.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Na temat gry wypowiedział się jej reżyser, Hajime Tabata, rozmawiając z redakcją Dengeki. Postanowił on skonkretyzować informacje dotyczące długości rozgrywki. Wiemy już, że wersja demonstracyjna Final Fantasy XV potrwa od 3 do 4 godzin. Jak sprawa wygląda z pełną wersją?

Myślę, że zabawę możemy ukończyć w około godzinę. Jednak tylko i wyłącznie w przypadku korzystania z pojazdu. W międzyczasie możemy również wziąć udział w dodatkowych wzywaniach, więc ten czas może się zdecydowanie wydłużyć. Dla przykładu, w celu uzyskania silniejszej broni możemy udać się do podziemi, gdzie znajdziemy silniejsze stwory niż na powierzchni.” – Hajime Tabata, reżyser Final Fantasy XV.

Przy okazji wypowiedzi reżysera gry, firma Square Enix opublikowała w sieci nowe screeny prezentujące postaci oraz elementy rozgrywki. Jedno jest pewne, Final Fantasy XV prezentuje bardzo wysoki poziom wykonania, grafika to jednak nie wszystko.

Oczywiście ”piętnastka” zachowa swoją głębie fabularną oraz rozmach przygody i świata gry. Tytuł otrzyma wersję demonstracyjną w marcu przyszłego roku wraz z premierą Final Fantasy 0-Type HD.

Written By
More from Patryk

Mordheim: City of the Damned na silniku Unity 5 i z nową galerią

Gra Mordheim: City of the Damned wkracza w czwartą fazę programu Early...
Read More