Furious 7 – premiera filmu to hołd dla Paula Walkera, twierdzi Vin Diesel

Wczoraj w Stanach Zjednoczonych odbyła się premiera filmu Szybcy i wściekli 7 (Furious 7). Vin Diesel dedykował ten moment pamięci Paula Walkera.

banner-fast furious

Wczorajszy wieczór był poświęcony pamięci tragicznie zmarłego Paula Walkera, któremu szacunek oddał Vin Diesel. Premiera długo oczekiwanego Furious 7 odbyła się w spektakularnym stylu. Popularny aktor oddał swojemu zmarłemu koledze oddał hołd w trakcie imprezy.

”W zeszłym roku to było naprawdę trudne, aby powrócić do pracy nad filmem. Pracownicy studia stwierdzili, że zrobią wszystko, aby upamiętnić dorobek Paula Walkera w najnowszym filmie.” – powiedział Vin Diesel w trakcie konferencji prasowej.

Paul Walker zginął w wypadku samochodowym pod koniec roku 2013, w trakcie przerwy w nagrywaniu zdjęć do filmu ”Szybcy i wściekli 7”. Vin Diesel i reszta ekipy nie chcieli przerwać prac nad filmem. Furious 7 miało być upamiętnieniem tego aktora, a więc do prac nad wykończeniem produkcji zaproszono braci Paula Walkera.

fast7-gallery-16

Vin Diesel wyznał w trakcie imprezy premierowej, że dla niego praca nad serią ”Szybkich i wściekłych” to coś więcej, w jego mniemaniu aktorzy są jak rodzina i trzeba cieszyć się ich obecnością.

Aktor jest przekonany o jakości ”Furious 7”, do którego zaproszono takie gwiazdy jak Kurt Russel. W najnowszej odsłonie serii w rolę czarnego charakteru wcielił się Jason Statham. Gra on tutaj rolę Deckarda Showa, który pragnie się zemścić na rodzinie Torretto za śmierć swojego brata.

Obok Stathama, Diesle’a oraz The Rocka możemy zobaczyć również znaną i lubianą Michelle Rodriguez (Letty) oraz popularną Rondę Rousey, w roli Jennifer Show. Polska premiera filmu ”Szybcy i wściekli 7” została zaplanowana na 10 kwietnia, a więc już za kilka dni będziecie mogli osobiście sprawdzić najnowszą odsłonę tej kultowej serii na srebrnym ekranie!

[dzięki – http://www.ew.com/article/2015/04/02/vin-diesel-paul-walker-tribute-furious-7-premiere]

Written By
More from Patryk

Zwiastun premierowy gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited na PC

Firma Bethesda wespół z Zenimax Online opublikowały w sieci gameplay trailer gry...
Read More