From Software wyda soundtrack z Bloodborne w formie cyfrowej oraz fizycznej

Bloodborne to bez wątpienia kolejna świetna gra ze stajni From Software. Jak wiemy muzyka w grze, to także ważny element. Dla miłośników tej z Bloodborne twórcy przygotują soundtrack.

Bloodborne to kolejna gra studia From Software, która stawia na mroczny klimat oraz wysoki poziom trudności.

Choć pewnie już wszyscy zainteresowani przesłuchali ścieżkę dźwiękową z najnowszej gry From Software, to i tak wiadomość ta jest warta uwagi, ponieważ japońska firm wyda soundtrack z Bloodborne nie tylko w wersji cyfrowej, ale także w formie fizycznej.

Ścieżka dźwiękowa w Bloodborne została przygotowana przez orkiestrę oraz 32 osobowy chór. Fani epickich dźwięków na pewno będą chcieli nabyć soundtrack, aby zrelaksować się nim po dłuższej sesji grania.

Soundtrack zarówno w formie cyfrowej, jak i pudełkowej zadebiutować ma jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 21 kwietnia. Cena w przypadku edycji cyfrowej wynosić będzie 9.99 $, a jeśli spodoba się Wam jeden kawałek, to będziecie mogli nabyć go za 99 centów. Na ten moment nie znamy ceny fizycznej formy ścieżki dźwiękowej.

Warto wspomnieć, że Bloodborne jest tytułem ekskluzywnym PlayStation 4. Premiera najnowszego dzieła Form Software miała w zeszłym tygodniu, a sama gra zebrała świetne recenzje.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2015/04/02/ps4-exclusive-bloodbornes-original-soundtrack-coming-april-21st-in-both-retail-and-digital-releases/]

 Bloodborne-1

More from Mikołaj Ciesielski

Świeże informacje na temat świata w Dragon Age: Inkwizycja!

DRAGON AGE: INKWIZYCJA TO KOLEJNA CZĘŚĆ ZNANEJ SERII GIER RPG. PREMIERA ZAPLANOWANA...
Read More