Fragment rozgrywki z Dragon Age: Inkwizycja pochodzący z zamkniętego pokazu gry!

Dragon Age: Inkwizycja to kolejna część znanej serii gier cRPG. Premiera zaplanowana jest na 10 października tego roku, a platformy docelowe to komputery osobiste, PlayStation 4, PlayStation 4 oraz Xbox One i Xbox 360. Należy wspomnieć, że jest to chyba najbardziej wyczekiwana gra RPG w tym roku.

Czy Dragon Age: Inkwizycja spełni oczekiwania fanów serii?

Na targach E3 pokazano kilka fragmentów rozgrywki z Dragon Age: Inkwizycja. Gra została także zaprezentowana m.in na konferencji Electronics Arts. Ale ponadto twórcy gry, czyli BioWare postanowili zorganizować jeszcze jeden pokaz, ale za zamkniętymi drzwiami, a pokazane tam materiały nie miały trafić do sieci. Stało się jednak inaczej i właśnie na poniższym filmiku możemy zobaczyć co zostało pokazane za zamkniętymi drzwiami.

Dragon Age: Inkwizycja działa na silniku Frostbite 3, który graczom znany jest przede wszystkim z najnowszej odsłony serii Battlefield. W związku z tym oprawa audiowizualna gry stoi na bardzo wysokim poziomie. Podczas targów E3 mogliśmy zaobserwować dłuższe materiały z rozgrywki, dzięki czemu widać jak na dłoni postęp względem poprzednich odsłon serii. W Inkwizycji przemierzymy wielkie lokacji, które są wypełnione po brzegi roślinnością, tajemniczymi budowlami, kapliczkami oraz zamczyskami. Ciekawym patentem w trakcie rozgrywki są pewne punkty (wizjery), dzięki którym możemy rzucić okiem na całą pobliską okolicę, oraz odkryć w ten sposób poukrywane specjalne przedmioty.

 Na zamkniętym pokazie zaprezentowano również elementy eksploracji otoczenia, walki oraz widok strategiczny. Całość robi wielkie wrażenie, jeszcze w tym roku sprawdzimy to osobiście. 

More from Mikołaj Ciesielski

Poznajcie aktorów wcielających się w główne postacie The Order: 1886

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More