Fotorealizm w Project CARS na nowym materiale wideo

W sieci udostępniono kolejny materiał wideo z gry Project CARS. Tym razem nagrano go w jakości 1080p i 60 klatkach na sekundę zestawiając gameplay z rzeczywistością.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Zachwytów nad oprawą graficzną Project CARS ciąg dalszy. W sieci udostępniono nagranie wideo zarejestrowane w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę. Platforma YouTube od pewnego czasu z powodzeniem obsługuje tę rozdzielczość, toteż w sieci pojawia się coraz większa liczba materiałów tej jakości.

Twórcy Project CARS zdecydowali się dopracować swoją grę konkretnie, dlatego też możemy podziwiać autentycznie odwzorowaną deskę rozdzielczą, karoserię, strój naszego kierowcy oraz świetnie wyglądającą trasę. Co ciekawe, poniższe nagranie to zestawienie gameplayu z rzeczywistym przejazdem kierowcy wyścigowego.

Tytuł przygotowywany jest przez studio Slightly Mad, które w swojej przeszłości udostępniło graczom świetną markę Shift. Tym razem autorzy podchodzą do tematu od strony symulacyjnej. Rozgrywka ma koncentrować się na rzeczywistym odwzorowaniu charakterystyki wyścigów samochodowych oraz udostępnić mnóstwo licencjonowanych samochodów.

Written By
More from Patryk

Raibow Six: Siege – Ubisoft zamierza wspierać grę przez cały 2016 rok

Rainbow Six: Siege to jedna z największych grudniowych premier w kalendarzu firmy...
Read More