Forza Motorsport Racing GOTY Edition zapowiedziane!

Forza Motorsport 5 to gra wyścigowa studia Turn10, która jest dostępna na Xbox One. W sieci pojawiły się oficjalne informacje o jej wersji specjalnej GOTY.

FOrza Motorsport 5 korzysta z nowoczesnego silnika graficznego, który prezentuje niebywałą jakość na Xbox One.
FOrza Motorsport 5 korzysta z nowoczesnego silnika graficznego, który prezentuje niebywałą jakość na Xbox One.

Wielu z Was pewnie posiada już konsolę Xbox One, która w naszym kraju cieszy się niebywałą popularnością. Jedną z najważniejszych gier na ten sprzęt jest Forza Motorsport 5, która debiutowała wraz z konsolą. Tytuł jest reprezentantem gatunku gier wyścigowych i odniósł wielki sukces sprzedażowy. 

Firma Microsoft oraz Turn10, czyli autorzy gry, postanowili wypuścić na rynek specjalną edycję gry z okazji jej świetnych wyników. Mowa tutaj o Forza Motorsport 5 Racing GOTY Edition, które pojawi się pod koniec lipca w oficjalnej sprzedaży. Na terenie Wielkiej Brytanii tytuł będzie kosztował 50 funtów, a więc około 250 złotych. 

Autorzy gry potwierdzają, że zestaw będzie zawierał poprzednio wydane dodatki do gry, a więc poszerzoną liczbę dostępnych samochodów, osiemnaście tras, oraz dodatek DLC ”Top Gear Pack”. W sieci udostępniono nawet oficjalną okładkę wydawnictwa, którą przyozdabia super szybkie auto oraz mnóstwo pochlebnych i zasłużonych opinii na temat Forza Motorsport 5. Jesteście zainteresowani takim zestawem?

Forza Motorsport 5 Racing GOTY Edition.
Forza Motorsport 5 Racing GOTY Edition.
Written By
More from Patryk

Pierwsze DLC do DriveClub na zwiastunie

Evolution Studio przygotowali dla DriveClub pierwszy dodatek w formie DLC, który otrzymał...
Read More