Forza Motorsport 6 – zobaczcie gameplay z gry prosto z gamescom 2015

Podczas targów gamescom 2015 mogliśmy zobaczyć mnóstwo ciekawych gier, w tym największa motoryzacyjną premierę roku w postaci Forza Motorsport 6 na Xbox One.

W sieci pojawiły się filmiki z gry Forza Motorsport 6 na Xbox One. Gamescom 2015 pozwolił sprawdzić ten tytuł w akcji, a użytkownicy YouTube postanowili to uwiecznić na filmikach typu off – screen.

Nagrania pokazują, jak najnowsze dzieło Turn10 prezentuje się w ruchu. Forza Motorsport 6 działa na Xbox One w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę, dzięki temu wygląda świetnie i może dawać mnóstwo radości. Fajne jest to, że zmienne warunki atmosferyczne to nie tylko dodatkowy bajer, ale przede wszystkim część rozgrywki. W trakcie rozgrywki, szczególnie podczas deszczu, napotkamy na kałuże (trójwymiarowe), które nas spowolnią, spowodują spadek przyczepności auta i zagrożą naszej pozycji.

To fajny bajer, który został przez Turn10 konkretnie rozwinięty w tej odsłonie serii. Z pewnością pod koniec roku użytkownicy Xbox One otrzymają grę bardzo wysokiej jakości.

 

[interaction id=”55897fc2ab9dc6b4492e6e90″]

Written By
More from Patryk

Dead Island 2 – mnóstwo rozgrywki na nowym materiale od twórców

Dead Island 2 to kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier akcji. Ponownie...
Read More