Forza Motorsport 6 – zobaczcie gameplay z gry prosto z gamescom 2015

Podczas targów gamescom 2015 mogliśmy zobaczyć mnóstwo ciekawych gier, w tym największa motoryzacyjną premierę roku w postaci Forza Motorsport 6 na Xbox One.

W sieci pojawiły się filmiki z gry Forza Motorsport 6 na Xbox One. Gamescom 2015 pozwolił sprawdzić ten tytuł w akcji, a użytkownicy YouTube postanowili to uwiecznić na filmikach typu off – screen.

Nagrania pokazują, jak najnowsze dzieło Turn10 prezentuje się w ruchu. Forza Motorsport 6 działa na Xbox One w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę, dzięki temu wygląda świetnie i może dawać mnóstwo radości. Fajne jest to, że zmienne warunki atmosferyczne to nie tylko dodatkowy bajer, ale przede wszystkim część rozgrywki. W trakcie rozgrywki, szczególnie podczas deszczu, napotkamy na kałuże (trójwymiarowe), które nas spowolnią, spowodują spadek przyczepności auta i zagrożą naszej pozycji.

To fajny bajer, który został przez Turn10 konkretnie rozwinięty w tej odsłonie serii. Z pewnością pod koniec roku użytkownicy Xbox One otrzymają grę bardzo wysokiej jakości.

 

[interaction id=”55897fc2ab9dc6b4492e6e90″]

Written By
More from Patryk

Sony koncentruje się na marce PlayStation, mniejsze zainteresowanie rynkiem telewizorów oraz mobilnym

Agencja informacyjna Reutera podaje do wiadomości, iż firma Sony planuje skoncentrować się...
Read More