Forza Motorsport 6 w złocie. Demo dostępne od jutra

Wszyscy sympatycy serii Forza mogą zacierać ręce. Twórcy poinformowali, że szósta część cyklu osiągnęła złoty status, a to oznacza, że data premiery na pewno nie ulegnie zmianie.

Ekipa Turn10 poinformowała, że prace nad Forzą Motorsport 6 zostały zakończone. Nie jest to jednak jedyna dobra wiadomość dla fanów tej serii, twórcy zapowiedzieli bowiem, że już jutro posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu będą mogli sprawdzić demo szóstej części cyklu.

Nie wiemy jednak, na co pozwoli owa wersja demonstracyjna oraz co będzie w niej zawarte. Wiadomo jednak, że każdy gracz, który zdecyduje się na pobranie i sprawdzenie dema Forzy Motorsport 6 otrzyma podczas uruchomienia pełnej wersji gry Forda GT. Na pewno jest to miły prezent, który zachęci wielu do pobrania wersji demonstracyjnej.

Warto wspomnieć, że Forza Motorsport 6 zadebiutuje już 18 września.  Tytuł ten zawierać będzie około 460 starannie odwzorowanych samochodów różnego typu. Gra ma działać w rozdzielczości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

[dzięki- http://www.videogamer.com/xboxone/forza_motorsport_6/news/forza_motorsport_6_has_gone_gold.html]
[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=nJdxOf4cFpg” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [interaction id=”55840e5d550b50ef3b367250″]
More from Mikołaj Ciesielski

Znamy dokładne daty premiery Dying Light: The Following na całym świecie

The Following, czyli duży fabularny dodatek do Dying Light zadebiutuje na rynku...
Read More