Forza Motorsport 6 otrzymała mikrotransakcje

Firma Turn10 zdecydowała się wprowadzić do gry Forza Motorsport 6 na Xbox One model mikropłatności. W ramach wewnętrznych płatności zakupimy specjalne tokeny do gry.

Forza Motorsport 6 to jedna z najlepszych gier wyścigowych na rynku, która trafiła na Xboksa One we wrześniu tego roku. Twórcy ze studia Turn10 do tej pory stosowali stary model finansowy, znany jeszcze sprzed piątej odsłony serii. Dziś jednak gracze dowiedzieli się o modelu mikropłatności, który zostanie wprowadzony do gry.

Od gracze, którzy włączą grę, mogą być nieco zaskoczeni, bo wraz z nową aktualizacją do Forza Motorsport 6 weszła nowa opcja, czyli mikrotransakcje.

Jak to działa w praktyce? Gracz za prawdziwe pieniądze może zakupić odpowiednią liczbę tokenów do wykorzystania w grze. Dzięki tym tokenom można wejść w posiadanie nowych samochodów, części oraz ulepszeń wizualnych dla już posiadanych wozów. Wydaje się to bardzo prosty i przyjemny sposób na nabycie lepszych samochodów dla wszystkich tych, którzy nie mają czasu na spędzenie wielu godzin na powtarzaniu kolejnych wyścigów w celu zarabiania kredytów w grze.

Turn10 uspokaja graczy, że w opcjach gry będą mogli oczywiście ukryć mikropłatności, jeżeli tylko sobie tego życzą. Gra Forza Motorsport 6 jest sukcesywnie rozwijana kolejnymi dodatkami DLC a jej średnia na Metacritic to 87 punktów.

[interaction id=”5630d87f41d4754d14b304d8″]

Written By
More from Patryk

Japończycy twierdzą, że PlayStation 4 pojawiło się na rynku zbyt wcześnie

Sony notuje kolejne świetne wyniki sprzedaży PlayStation 4, tymczasem rodacy tej firmy...
Read More