Forza Horizon 2 w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatek na sekundę

Mnogość detali na karoserii wozu robi wrażenie!

Forza Horizon 2 to wyścigowa gra wideo, która tej jesieni pojawi się na Xboksie 360 oraz Xbox One. Wersja na nową konsolę Microsoftu będzie o wiele bardziej dopracowana i wniesie nową jakość.

Forza Horizon 2 to kolejna odsłona nowej serii od twórców Forza Motorsport!
Forza Horizon 2 to kolejna odsłona nowej serii od twórców Forza Motorsport!

Forza Horizon 2 jest sporym zaskoczeniem przed otwarciem targów E3 2014, któe odbędą się w przyszłym tygodniu. Microsoft zgotował dla fanów motoryzacji świetną wiadomość prezentując swój nowy tytuł. Za wersję na Xbox One odpowiada firma Playground Games, która wypowiedziała się na temat rozdzielczości oraz jakości animacji w grze. Tytuł będzie działał w jakości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę w wersji na Xbox One. Nowa platforma giganta z Redmond pozwala wprowadzić nową jakość do rozgrywki. 

”W pierwszym Horizon zademonstrowaliśmy jak ważna jest stała, solidna liczba klatek na sekundę, która nigdy nie spada poniżej określonej wartości. Liczba klatek to gorący temat, ale kiedy gra w końcu trafia do użytkowników, często reagują: „Hej, to przecież naprawdę nieźle działa” – dyrektor kreatywny Ralph Fulton

Forza Horizon 2 zabierze nas w tereny Południowej Europy, gdzie zasiądziemy za kierownicami setek licencjonowanych aut. Co więcej, autorzy gry skupiają się nie tylko na oprawie graficznej, ale również na muzyce. Okazuje się, że ścieżka dźwiękowa oraz udostępniona lista utworów będzie o wile większa niźli w pierwowzorze. Pierwsza odsłona zasłynęła tym,, iż udostępniono tam całkiem przyzwoite stacje radiowe, które grały muzykę w sposób bardzo efektowny. Forza Horizon 2 ma pozwolić graczom na eksplorację tak ogromnego świata gry, jak i odkrywanie świetnej oprawy muzycznej.

Written By
More from Patryk

FIFA 15 zapowiedziana, poznaliśmy nawet wymagania sprzętowe gry

Electronic Arts zapowiedziało kolejną odsłonę swojej piłkarskiej serii. W sieci pojawił się...
Read More