Forza Horizon 2 – porównajmy Xboksa 360 z wersją na Xbox One

Redakcja Digital Foundry zdecydowała się przeanalizować jakość Forza Horizon 2 na Xboksie 360 oraz Xbox One. Tytuł dostępny jest tylko na obu konsolach Microsoftu.

Forza Horzion 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych w bibliotece Xbox One!
Forza Horzion 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych w bibliotece Xbox One!

Forza Horizon 2 jest dostępna na Xbox One oraz Xboksie 360. Redakcja Digital Foundry (Eurogamer) postanowiła sprawdzić poziom wykonania obu edycji i jak się okazuje, właściciele starszej konsoli Microsoftu wcale nie powinni czuć się gorzej.

Oczywiście nowy sprzęt to nowe, wcześniej nie dostępne możliwości oraz efekty graficzne. Tytuł na Xbox One cechuje lepsza grafika oraz efekty cząsteczkowe. Duże różnice widać w akcentowanym tak przez twórców gry modelu zmiennych warunków atmosferycznych. Xbox One cechuje ponadto o wiele lepsza i znacznie gęstsza roślinność.

Poniżej prezentujemy rzeczone porównanie, tekst z analizą w języku angielskim znaleźć możecie na oficjalnej stronie Eurogamera. Forza Horizon 2 działa na Xbox One w jakości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Na Xboksie 360 uzyskano rozdzielczość 720p i 30 klatek na sekundę.

[dzięki – http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-forza-horizon-2-face-off]

Written By
More from Patryk

W Grand Theft Auto 5 odtworzono trailer Need for Speed

Przywyknęliśmy już do modyfikacji w grze Grand Theft Auto 5. Tyle tylko,...
Read More