Forza Horizon 2 kontra Driveclub, czyli kto ma lepsze warunki pogodowe?

W sieci udostępniono bardzo ciekawe porównanie graficzne gier Driveclub oraz Forza Horizon 2. Test przeprowadzono z uwzględnieniem efektów pogodowych i atmosferycznych.

Forza Horzion 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych w bibliotece Xbox One!
Forza Horzion 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych w bibliotece Xbox One!

Osobiście nie przepadam za udzielaniem się w wojnach pomiędzy graczami, wyznawcami jednej, lub drugiej platformy. W sieci jednak zamieszczono bardzo ciekawy materiał wideo porównujący Forza Horizon 2 z Driveclub na płaszczyźnie tak eksponowanych w ostatnim okresie zmiennych warunków atmosferycznych. Filmik jest krótki, ale przepełniony treścią. Która gra na tym tle wypada lepiej?

Jednoznacznie trudno jest to stwierdzić, bowiem oba te elementy w dwóch grach wyglądają świetnie, aczkolwiek nieco inaczej. Forza Horizon 2 daje nam o wiele jaśniejszy, przejrzysty i wręcz błyszczący obraz w trakcie ulewy. Driveclub z kolei jest zamglony i niewyraźny, oczywiście nie powinniśmy tego traktować jako wadę. W tych dwóch przypadkach widać mnóstwo włożonej pracy, świetną projekcję otoczenia oraz naturalną ekspozycję zmiennych warunków atmosferycznych.

Poniżej prezentuję Wam rzeczony test, który został przeprowadzony na blogu One Angry Gamer. Po obejrzeniu materiału zdanie wyrobicie sobie sami. Warto się zainteresować. Jedno jest pewne, właściciele obu platform otrzymali w tym samym okresie świetne gry wyścigowe, którą wybraliście?

Written By
More from Patryk

Kiedy poznamy październikową ofertę PlayStation Plus?

Informacje na temat oferty PlayStation Plus na miesiąc październik mogą się nieco...
Read More