Forza Horizon 2 – efekty pogodowe i oprawa graficzna robią wrażenie

Tutaj wyścig w strugach deszczu.

Forza Horizon 2 zostanie wydana na Xbox One, gdzie otrzyma dodatkowe efekty wizualne w postaci zmiennych warunków atmosferycznych oraz świetlnych. Oprawa graficzna robi fenomenalne wrażenie.

Forza Horizon 2 to kolejna odsłona nowej serii od twórców Forza Motorsport!
Forza Horizon 2 to kolejna odsłona nowej serii od twórców Forza Motorsport!

W sieci udostępniono kolejne materiały wideo z gry Forza Horizon 2, która pojawi się na Xbox One, oraz Xboksie 360. Oprawa graficzna została wzbogacona o dynamiczne efekty pogodowe, oraz świetne oświetlenie.

Za produkcję gry na konsolę Xbox One odpowiada twórca marki, a więc firma Playground Games, która przygotowała dla graczy garstkę nowych rozwiązań w kwestii oprawy graficznej. Na poniższym filmiku możecie zaobserwować jak przygotowano oprawę wizualną pod kątem zmiennych warunków atmosferycznych. Na karoserii samochodów widać krople deszczu, plamy błota oraz świetnie odbijające się promienie słońca. Trzeba przyznać, że deweloper natrudził się, aby samochody prezentowały bardzo wysoki poziom wykonania. Co więcej, w trakcie jazdy zobaczymy deszcz, mgłę, dym spod kół, oraz słońce odbijające się od asfaltu. Wszystko to wpływa na bardzo pozytywny odbiór gry podczas wyścigu.

Forza Horizon 2 dostępna będzie na nowej konsoli Microsoftu oraz Xboksie 360. Za tę ostatnią odpowiada firma Sumo Digital, a sama gra, z przyczyn technicznych, będzie się nieco różnić od wersji na Xbox One. Więcej informacji już wkrótce.

Written By
More from Patryk

Crytek chce poprawić swoją reputację wysokiej jakości grami

Firma Crytek w ostatnim okresie przeżywa pewne problemy personalne, które negatywnie wpłynęły...
Read More