Firmware 1.70 – poznaliśmy datę premiery aktualizacji do PlayStation 4

PlayStation Polska TV jest programem cyklicznym, który opowiada o najciekawszych wydarzeniach w rodzinie PlayStation.

Poznaliśmy oficjalną datę premiery aktualizacji 1.70 dla PlayStation 4. Nastąpi ona pod koniec tego i miesiąca i wprowadzi szereg całkiem ciekawych zmian, w tym zniesie blokadę HDCP.

ps4-banner
Aktualizacje PlayStation 4 wprowadzają drobne zmiany do oprogramowania konsoli i pojawiają co kilka miesięcy, tym razem mamy do czynienia z aktualizacją o numerze 1.70.

Firma Sony ujawniła informacje dotyczące zbliżającej się aktualizacji systemu PlayStation 4. Firmware 1.70 pojawi się z końcem tego miesiąca i wprowadzi szereg ciekawych zmian, w tym program SHAREfactory. Aktualizacja będzie dostępna z dniem 30 kwietnia tego roku, a więc już w najbliższą środę. Czym dla graczy będzie możliwość przetestowania nowego oprogramowania?

Po pierwsze, firma wycofuje się z kodowania HDCP, a więc blokady możliwości zgrywania materiałów wideo poprzez złącze HDMI. Większość graczy publikujących swoje materiały wideo powinna być bardzo zadowolona z tego faktu. Drugą bardzo ważna zmianą jest wprowadzenie oprogramowania SHAREfactory. Jest to aplikacja, która pozwoli nam na obróbkę własnych materiałów wideo. Dzięki temu rozwiązaniu będziemy mogli montować nasze klipy, dorzucać do nich ścieżkę dźwiękową, własny komentarz, efekty wizualne i publikować tego efekty na portalach społecznościowych. SHAREfactory zostało zaprezentowane na poniższym materiale wideo, który jest swoistym trailerem nadchodzących zmian. Kolejna ciekawa funkcja to Play as Soon. Pozwoli nam ona na automatyczne, wcześniejsze, ściągnięcie dodatków, łatek i rozszerzeń do gry. Jesteście zadowoleni z tych nowinek?

 

Written By
More from Patryk

Marka Gran Turismo sprzedaje się wyśmienicie, pobito kolejny rekord

Popularność serii Gran Turismo absolutnie nie słabnie. Z okazji ogłoszenia gry Gran...
Read More