Firma Ubisoft zatrudniła specjalistę parkouru do prac nad marką Assassin’s Creed

Assassin’s Creed: Unity to gra, która trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Firma Ubisoft zamierza wprowadzić wiele zmian do modelu rozgrywki, w tym eksploracji otoczenia.

Marka Assassin's Creed otrzyma w tym roku dwie nowe odsłony przeznaczone na starą i nową generację konsol.
Marka Assassin’s Creed otrzyma w tym roku dwie nowe odsłony przeznaczone na starą i nową generację konsol.

Wydawca oraz producent gry Assassin’s Creed: Unity zatrudnił na dniach nowego specjalistę. Mowa tutaj o profesjonalnym instruktorze parkouru, który będzie koordynował prace nad rozwojem tego elementu w grach z tej serii. Michael ”Frosti” Zernow obejmie posadę strategicznego doradcy, który będzie starał się wprowadzać do rozgrywki jak najwięcej animacji z tego właśnie sportu.

Michael jest członkiem bardzo popularnej w tym sporcie grupy Tempest, ale również wieloletnim fanem marki Ubisoftu. Jego zdaniem wprowadzenie tego sportu do gier wideo wspomogło decyzję wielu młodych ludzi, aby również poświęcić czas na treningi.  Unity ukazać ma się już za trzy miesiące, a więc z pewnością nie wiele wniesie on już swojego doświadczenia do tej gry. Wiadomo jednak, że jego praca wpłynie bezpośrednio na kolejne odsłony serii, w tym zapowiadane na PlayStation 4 oraz Xbox One odsłonę Comet.

Assassin’s Creed Unity to kolejna odsłona serii Ubisoftu. W najnowszej odsłonie  odwiedzimy XVIII-wieczny Paryż, pogrążony rewolucją francuską. Tytuł ten trafi na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One już 31 października tego roku.

Written By
More from Patryk

Zobacz trailer filmu Creed, czyli podstarzały Rocky w akcji

Fani boksu, Sylwestera Stallone i legendarnego Rocky’ego powinni zainteresować się trailerem filmu...
Read More