Firma Sony podnosi cenę abonamentu PlayStation Plus

Firma Sony jednak zdecydowała się podnieść cenę trzymiesięcznego abonamentu PlayStation Plus. To już oficjalna informacja.

Potwierdzają się wcześniejsze przypuszczenia dotyczące PlayStation Plus, mianowicie sugerowanie podniesienia ceny trzymiesięcznego abonamentu. Sony już oficjalnie potwierdziło, że wchodzi nowa cena trzymiesięcznego PlayStation Plus, która od teraz wynosi 78 złotych.

Sony rozesłało oficjalne komunikaty w tej sprawie, choć nie podano powodów takiej decyzji. Może być ich kilka, ale z pewnością po pewnym czasie gracze i tak przywykną do nowej ceny trzymiesięcznego abonamentu PlayStation Plus. Może dzięki temu Sony będzie dostarczało lepsze gry w ramach oferty na PlayStation 4.

Co najważniejsze, gracze, którzy korzystają z automatycznego odnawiania subskrypcji powinni wyłączyć tę funkcję, bowiem od 1 września pobierze z Waszego konta 78 złotych.

Na koniec warto przypomnieć najnowszą ofertę PlayStation Plus, w której na PlayStation 4 możecie zagrać w grę Lara Croft and the Temple of Osiris. Czekamy również na wrześniowy wysyp hitów po ”podwyżce”.

[dzięki – http://www.vg247.it/2015/08/07/e-ufficiale-sony-aumenta-il-prezzo-del-playstation-plus-in-europa/]

 

[interaction id=”5562f34328430a5757ca7b98″]

Written By
More from Patryk

Darth Vader PlayStation 4, czyli wspaniała edycja limitowana z motywem Star Wars

Firma Sony rozwija ofertę edycji limitowanych konsoli PlayStation 4. Tym razem we...
Read More