Firma Sony Pictures pracuje nad filmem Metal Gear Solid

Sony Pictures wykupiło prawa do adaptacji filmowej serii Metal Gear Solid. Prace nad projektem filmu ponoć już trwają.

Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.
Metal Gear Solid to niezwykle popularna marka w branży gier wideo, która cechuje się bardzo wysokim poziomem wykonania i filmowością.

Metal Gear Solid to bardzo potężna marka w branży gier wideo – kultowa wręcz. Sony Pictures wykupiło prawa do filmowej adaptacji tej serii, a więc już wkrótce możecie spodziewać się szumnych zapowiedzi filmu z Snake’iem w roli głównej.

Filmową produkcją zajmie się niejaki Jay Basu, który znany jest chociażby z filmu Fast Girls. Reżyserem filmowego Metal Gear Solid będzie Jordan Vogt-Roberts, który w przeszłości pracował nad filmem The King of Summer. Producentem przedsięwzięcia będzie Michael DeLuca, który zasłynął ostatnio filmami takimi jak 50 Twarzy Grey’a oraz Drakula: Historia Nieznana.

W chwili obecnej nie wiadomo, które Metal Gear Solid zostanie opowiedziane w filmie. Czy będą to wydarzenia z pierwszej odsłony na Shadow Moses, może incydent na tankowcu z Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, bądź też dżungla z Metal Gear Solid 3: Snake Eater?

Należy czekać na dalsze informacje w tej sprawie, a przede wszystkim ujawnienie aktorów, którzy wcielą się w głównych bohaterów. Kogo byście widzieli w roli Snake’a? Christian Bale, Keanu Reevs, a może Tom Cruise?

[dzięki – http://www.gamespot.com/articles/metal-gear-solid-movie-gets-a-writer/1100-6426281/]

Najpopularniejszy komandos w branży gier wideo.
Najpopularniejszy komandos w branży gier wideo.
Written By
More from Patryk

Alison Road czymś w stylu Silent Hills na Kickstarterze

Wszyscy sympatycy survival horrorów żałują decyzji o skasowaniu projektu Silent Hills. W...
Read More