Firma Logitech ujawnia mysz Logitech MX Master dla graczy

Firma Logitech zapowiedziała świetną myszkę bezprzewodową przeznaczoną specjalnie dla graczy. Model MX Master zapowiada się rewelacyjnie.

logitech banner

Logitech po raz kolejny wprowadza na rynek specjalnie przygotowaną myszkę z myślą o graczach. Najnowszy model MX Master to następca Performance Mouse MX. Jeżeli cenisz sobie najwyższą jakość, to najnowszy model od Logitecha powinien Cię zainteresować.

Oczywiście ponad standardowe funkcjonalności, urządzenie powinno zaoferować kilka dodatkowych rozwiązań. Warto zwrócić uwagę na fakt możliwości sparowania myszy z trzema innymi urządzeniami. Działa to w ten sposób, że dzięki małemu przyciskowi gracz może przełączać się pomiędzy nimi.

Ponadto producent podkreśla zastosowanie nowego lasera (Darkfield) w MX Master, dzięki czemu będzie można korzystać z urządzenia niemalże na każdej powierzchni. Dodatkowo ergonomiczny, nietypowy kształt może sprawić, że dłonie użytkownika nie będą aż tak szybko się męczyć. Warto również wspomnieć o rolce umieszczonej na bocznej części urządzenia (łatwiejsze przewijanie w dół), oraz zakresie regulacji DPI od 400 do 1600.

Logitech opublikował na swojej oficjalnej stronie zdjęcia produktu. MX Master prezentuje się całkiem przyzwoicie i wydaje się całkiem eleganckim gadżetem. Sami oceńcie, jeżeli tylko szukacie nowej myszy pod PC.

[dzięki – http://www.logitech.com/pl-pl/press/press-releases/11872]

Logitech-MX-Master

Tags from the story
, , , , , ,
Written By
More from Patryk

Kolejny komunikat w sprawie DriveClub, gracze proszeni o cierpliwość

DriveClub otrzyma kolejną aktualizację usprawniającą zabawę online. W sieci pojawiły kolejne informacje...
Read More