Firma Criterion rozmawia z Microsoftem u Burnout Paradise na Xbox One

Jedną z najlepszych gier wyścigowych ostatnich lat jest z pewnością Burnout Paradise. Teraz studio Criterion prowadzi rozmowy z Microsoftem w celu wprowadzenia gry na konsolę Xbox One.

Wsteczna kompatybilność to nie nowość, ale w przypadku Xbox One wielka szansa na to, aby użytkownicy tej konsoli mogli przetestować starsze hity bez konieczności posiadania Xboksa 360. Wszystko wskazuje na to, że najnowszą grą, która dołączy do tego programu będzie Burnout Paradise.

Twórcy gry ze studia Criterion Games opublikowali na Twitterze wpis informujący graczy o wstępnych rozmowach na temat gry Burnout Paradise na Xbox One. Z pewnością Microsoftowi będzie zależało na tym, aby wsteczna kompatybilność na Xbox One rosła w siłę, więc gra z pewnością będzie dostępna.

Criterion Games zapewnia graczy, iż już wkrótce będą wiedzieli więcej na tema gry na Xbox One. Trwają aktualnie rozmowy, ale gra wyścigowa z otwartym światem, która może pochwalić się średnią ocen na poziomi 88 (Metacritic) powinna wzbudzić zainteresowanie wśród graczy.

Jak Wam się podoba pomysł wstecznej kompatybilności na Xbox One? Korzystaliście już z możliwości gry w hity z Xboksa 360?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/07/06/criterion-games-in-talks-with-microsoft-for-burnout-paradise-on-xbox-one-backwards-compatibility/]

burnout_paradise_dock_icon_by_moestrif

Written By
More from Patryk

Borderlands: The Handsome Collection zostanie wydane przez firmę Cenega

Firma Cenega zajmie się oficjalną dystrybucją zestawu Borderlands: The Handsome Collection na...
Read More