Firma Bethesda zdecydowała się zapowiedzieć Fallout Anthology

Podczas odbywającej się imprezy Quake-Con 2015 szef firmy Bethesda z dumą zapowiedział zestaw Fallout Anthology, który dostępny będzie na PC.

Ten rok z pewnością będzie należał do mark Fallout i to nie tylko ze względu na najnowszą, czwartą część tej potężnej marki, ale również zestaw Fallout Anthology zapowiedziany na komputery osobiste.

Podczas imprezy branżowej Quake-Con 2015 Pete Hines z firmy Bethesda zdecydował się ujawnić najnowszy zestaw zawierający wszystkie dotychczasowe duże odsłony serii Fallout. Tak zwane Fallout Anthology pojawi się tylko na komputerach osobistych i będzie zawierało:

  • Fallout

  • Fallout 2

  • Fallout Tactics

  • Fallout New Vegas: Ultimate Edition

  • Fallout 3: Game of the Year Edition

Zestaw Fallout Anthology to gry przeznaczone dla fanów tej serii, którzy jakimś sposobem mogli pominąć wcześniejsze jej odsłony. Dwie pierwsze, w pełni klasyczne gry z serii Fallout są niezwykłe. Głównie za sprawą staroszkolnego podejścia do rozgrywki oraz niesamowitego klimatu.

Fallout Tactics to zaś strategiczna odsłona tej niezwykle popularnej marki, która swojego czasu wprowadziła mnóstwo świeżych i przyjemnych rozwiązań do tego cyklu. Gracz w kampanii jednoosobowej może kontrolować poczynaniami drużyny składającej się nawet z sześciu bohaterów.

”Nowożytne” odsłony cyklu Bethesdy to RPGi akcji umiejscowione w rozległym, rozbudowanym i interesującym świecie. Zestaw Fallout Anthology absolutnie jest godny polecenia wszystkim miłośnikom wspaniałych gier i postapokaliptycznych klimatów.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/07/bethesdas-fallout-anthology-comes-in.html]

fallout-anthology-compilation

[interaction id=”556efff7d42e342e4b1f4240″]

Written By
More from Patryk

Fallout 4 w rozdzielczości 1080p/30fps na każdej platformie

Przedstawiciele firmy Bethesda już na samym początku promocji gry Fallout 4 ucinają...
Read More