Firma Activision zorganizuje mistrzostwa w Call of Duty: Advanced Warfare

Firma Activision zdecydowała się podjąć organizacji mistrzostw świata w rozgrywkach w Call of Duty. Impreza odbędzie się na terenie Stanów Zjednoczonych.

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.
Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna odsłona bardzo popularnej serii strzelanin. Tym razem w klimatach science fiction.

Najlepsi gracze w Call of Duty po raz trzeci będą mieli możliwość pojedynku o tytuł Mistrza Świata Call of Duty.

Wszystko za sprawą organizatorów z firm Activision, Sledgehammer Games oraz Xbox, we współpracy z organizacją Major League Gaming (MGL) i promotorami eSportu, podejmą 32 najlepsze drużyny z całego globu podczas Mistrzostw Świata w grę Call of Duty: Advanced Warfare.

Warto zatem podkreślić, iż w tegorocznych zawodach na nagrody przewidziano pulę 1 miliona dolarów, z czego lwią część otrzyma zwycięska drużyna. Poza licznym atrakcjami towarzyszącymi rozgrywkom eliminacyjnym, 29 marca za pośrednictwem usługi Xbox Live odbędzie się transmisja na żywo z półfinałów i meczu finałowego.

Oczywiście przygotowano również stosowne transmisje (link powyżej) z rozgrywek będzie można śledzić w serwisie MLG.tv, włącznie z transmitowanymi na żywo regionalnymi meczami finałowymi, które odbędą się pomiędzy lutym a marcem w Australii, Brazylii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

CDP.pl startuje z polską wersją PESLeague

Firma CDP.pl przygotowała świetną wiadomość dla wszystkich tych, którzy grają w grę...
Read More