Finał imprezy GT Academy na Stadionie Narodowym w najbliższy czwartek

Zawodnicy GT Academy, lub też sympatycy marki Gran Turismo powinni zagospodarować na najbliższy czwartek wolny czas. Finał imprezy na Narodowym.

GT Academy to ogromnie popularna inicjatywa, która pozwala graczom na zostanie zawodowym kierowcą.
GT Academy to ogromnie popularna inicjatywa, która pozwala graczom na zostanie zawodowym kierowcą.

Już w tym tygodniu w czwartek 17 lipca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się Finał Narodowy GT Academy 2014. Do rozgrywek przystąpi 9 najlepszych zawodników z Polski oraz 9 najlepszych zawodników z Czech wyłonionych w eliminacjach. Zawodnicy będą walczyć o udział w Europejskim Finale na torze Silverstone. W tym roku szansę ma aż dwóch zawodników z Polski.

Podczas Finału Narodowego GT Academy 2014 w Warszawie Polacy wraz z najlepszymi zawodnikami z Czech będa rywalizowali w rozgrywkach w grze Gran Turismo 6 oraz testach sprawnościowych i psychologicznych, a następnie sprawdzą swoje umiejętności za kierownicą prawdziwego samochodu Nissan na specjalnie zaaranżowanym w tym celu torze. Wstęp na Finał Narodowy w Warszawie jest wolny.

W ubiegłym roku w Międzynarodowym Finale GT Academy na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii udział wzięli dwaj Polacy: Jacek Ledwoń oraz Jacek Górlicki. Rozgrywki prowadzone są w oparciu o grę Gran Turismo 6, która dostępna jest tylko i wyłącznie na konsolę PlayStation 3. 

Written By
More from Patryk

Nowa aktualizacja o numerze 2.01 do PlayStation 4

Firma Sony wypuściło kolejną aktualizację PlayStation 4, o numerze 2.01, która usuwa...
Read More