Final Fantasy XV – nowy zwiastun oraz potwierdzenie wersji demonstracyjnej gry

Podczas targów Tokyo Game Show 2014 ujaniono nowy zwiastun Final Fantasy XV z elementami rozgrywki oraz potwierdzono wersję demonstracyjną zaplanowaną na przyszły rok.

Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.
Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.

Wersja demonstracyjna gry Final Fantasy XV pojawi się na rynku wraz z premierą Final Fantasy Type-o HD już w marcu przyszłego roku. Na targach Tokyo Game Show potwierdzono tę informację oraz opublikowano najnowszy zwiastun gry widniejący poniżej.

Square Enix postanowiło zaskoczyć fanów z całego świata i zafundować im zwiastun promujący grę Final Fantasy XV. Na temat gry w ostatnich latach wyraźnie ucichło, ale jak widać na poniższym filmiku, tytuł ma się dobrze a rozgrywka w ruchu wygląda znakomicie.

Pierwsze co rzuca się w oczy, to wybitna oprawa graficzna, animacja bohaterów oraz scenki fabularne. Square Enix słynie z rewelacyjnie przygotowanych animacji, toteż poziom został utrzymany również w piętnastej odsłonie serii. Klimat i charakterystyka najnowszej odsłony Final Fantasy są bardziej rzeczywiste i mroczne.

Poniższy materiał filmowy potwierdza również, że najnowsza odsłona serii zmienia mechanikę rozgrywki. Projekt koncentruje się na bardziej dynamicznej rozgrywce w odróżnieniu od poprzednich, klasycznych odsłon serii.

Final Fantasy XV nie otrzymało jeszcze oficjalnej daty premiery. Być może wydawca potwierdzi tę datę jeszcze na targach Tokyo Games Show 2014.

Written By
More from Patryk

Wolfenstein: The New Order – znamy pierwsze recenzje

Wolfenstein: The New Order to pierwszoosobowa gra akcji zaprojektowana przez firmę Bethesda....
Read More