Final Fantasy XV jest już w pełni grywalne i można ukończyć grę, twierdzi Square Enix

Wielce oczekiwane Final Fantasy XV jest już w pełni grywalne i można przejść ten tytuł w całości. Teraz trwa proces eliminacji błędów i wypełniania środowiska gry dodatkowymi aktywnościami.

Dziś jeden z programistów Square Enix zdecydował się wypowiedzieć na temat gry Final Fantasy XV. Kitade-san uważa, że gra jest już w pełni grywalna i można ją ukończyć.

Kitade-san potwierdził, że w siedzibie Square Enix można już swobodnie przechodzić grę od początku do końca. Teraz trwają zaawansowane prace nad cyzelowaniem tej produkcji. Aktualnie producenci gry wprowadzają odpowiednie zmiany do rozgrywki, usprawniają gameplay, wypełniają przestrzenie dodatkowymi obiektami, jak również wymyślają i realizują zadania poboczne oraz aktywności dodatkowe. Generalnie trzon produkcji jest już skończony.

Programista jest zadowolony z ogólnego wyglądu tej produkcji, ale zdaje sobie sprawę, że jednak trzeba bardzo dużo zmienić i pouzupełniać. Jego zdaniem gry wideo dziś się nieco zmieniły i sandboksy takie jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Dragon Age: Inkwizycja czy kilkuletnie The Elder Scrolls V: Skyrim podniosły poprzeczkę bardzo wysoko i są to gry przeładowane zawartością dodatkową.

Pierwsza połowa gry jest już w pełni ukończona, Square Enix w nadchodzących miesiącach będzie zajmowało się wypełnieniem świata gry dodatkowymi elementami (wyścigi Chocobo, tajemne katakumby, ukryci bossowie). Premiera Final Fantasy XV ma nastąpić w przyszłym roku i będzie poprzedzona publikacją kolejnej wersji demonstracyjnej gry.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=F3JtpZSbVGo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

Nowy interaktywny trailer do gry Evolve

Evolve to pierwszoosobowa gra akcji stworzona przez twórców Left 4 Dead. Autorzy...
Read More