Final Fantasy XV – będzie kolejne demo oraz darmowe dodatki DLC

Final Fantasy XV otrzyma kolejną wersję demonstracyjną, ale Square Enix na tym nie poprzestaje. Firma może wprowadzić darmowe dodatki DLC.

Firma Square Enix przygotowuje się do finalizowania prac nad grą Final Fantasy XV. Tytuł ma zadebiutować w przyszłym roku i już teraz dowiadujemy się, że producent udostępni kolejne demo gry. Jestem zadowolony, a Wy?

Pierwszą wersją demonstracyjną gry Final Fantasy XV było Episode Duscae, które pojawiło się w marcu tego roku, a później zostało solidnie zaktualizowane. Hajime Tabata, twórca gry jest przekonany, że kolejna wersja demonstracyjna powinna pojawić się na dwóch platformach. To jednak nie wszystko, Square Enix planuje również wsparcie produkcji darmowymi dodatkami DLC.

”Jest również plan stworzenia darmowych DLC i studio nie ma w planie przygotowania Final Fantasy XV-2.” – powiedział Tabata w rozmowie z dziennikarzami redakcji VG Time.

Zapowiada się więc mała zmiana polityki firmy Square Enix. Gra będzie rozbudowana i dopracowana, a po premierze planowane są dodatki DLC, prawdopodobnie duże rozszerzenie, zamiast kolejne odsłony.

Ciekaw jestem tylko, jaką miejscówkę zdecydują się wprowadzić twórcy gry w nowej wersji demonstracyjnej. Osobiście ograłbym coś nieco bardziej zimowego, albo też konkretne jaskinie i katakumby. Miejmy nadzieję na więcej informacji w tej sprawie w nadchodzących tygodniach. Final Fantasy XV był przygotowywany przez wiele lat i coś czuję, że faktycznie to może być przełomowa odsłona w historii tej serii. Obym miał rację.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=F3JtpZSbVGo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fe7f870bbe6d362d2b9839″]

Written By
More from Patryk

Call of Duty: Advanced Warfare – wysyp kolejnych screenów z gry

Call of Duty: Advanced Warfare nie daje o sobie zapomnieć. Twórcy gry,...
Read More