Final Fantasy XIV: A Realm Reborn z czterema milionami graczy

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn może się pochwalić ilością 4 milionów użytkowników, o czym poinformowało Square Enix.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Firma Square Enix zorganizuje w ten piątek darmowy dostęp dla graczy Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Powodem takiej decyzji jest rosnąca popularność A Realm Reborn, czyli MMORPG osadzonego w uniwersum popularnej serii Final Fantasy. Jak się okazuje, aktualnie gra może się pochwalić 4 milionami użytkowników.

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to gra oparta o abonament. Wynik 4 milionów graczy można zatem traktować jako wielki sukces twórców i całej gry. Wygląda więc na to, że pozycja Square Enix przypadła do gustu graczom i jest wśród nich bardzo popularna.

Bezpłatne logowanie się do gry będzie trwało od godziny 12:00 jutro, do dnia 9 marca. Oczywiście, aby zagrać trzeba zakupić egzemplarz Final Fantasy XIV: A Realm Reborn w wersjach na PlayStation 4, PlayStation 3 bądź też na komputery osobiste.

Tytuł pojawił się na rynku w roku 2013 na komputerach osobistych oraz PlayStation 3. Wersja na PlayStation 4 trafiła na rynek 14 kwietnia 2014. Gra zebrała średnią ocen na Metacritic na poziomie 86 punktów.

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/ffxiv-celebrates-4-million-registered-accounts-with-a-free-login-event-for-past-subscribers/]

PS2CoverSheet108

Written By
More from Patryk

Weekend z podwójnym doświadczeniem w Battlefield Hardline

Firma Visceral Games przygotowała dla grających w Battlefield Hardline. W najbliższy weekend...
Read More