Final Fantasy X | X-2 HD – zwiastun premierowy

Final Fantasy XIX-2 HD to poprawiona wersja obu części popularnej gry jRPG, która została wydana na PlayStation 2. W sieci opublikowano zwiastun promocyjny gry, premierę zaplanowano na 21 marca.

FF_Remaster_Banner

 

Firma Square Enix wczoraj opublikowała zwiastun “The Summoner’s Journey” dla nadchodzącej wielkimi krokami premiery Final Fantasy XIX-2 HD. Premiera gry została zaplanowana na 21 marca. Oferta jest skierowana do właścicieli PlayStation 3 i PlayStation Vita. Całość jest wzbogacona o dwadzieścia godzin dodatkowej rozgrywki, odświeżoną grafikę, płynną animację i zwiększono jakość scenek przerywnikowych. Tytuł może pochwalić się opcja Cross-save, a więc przygodę możecie prowadzić zarówno w domu, jak i na przenośnej konsoli Sony, nie tracąc na tym ani kropli klimatu.

Fabuła gry przenosi nas do fantastycznego świata Spiry. Poznajemy tam głównego bohatera gry, którym jest Tidus, młodzieniec i gwiazda blitzballu. Jego rodzinne miasto zostaje zaatakowane przez ogromną postać Sin, która co pewien czas zagraża całemu światu. W trakcie gry przemierzymy w pełni trójwymiarowy świat i stoczymy mnóstwo dynamicznych walki, których próbkę możecie sprawdzić poniżej. Pamiętajcie o charakterystycznych dla serii summonach, tutaj wspierających nas czynnie podczas każdej z walki. Ekwipunek gracza to również coś, czego nie znajdziemy u konkurencji – wymyślne miecze, błyskotki czy akcesoria. Kluczem do sukcesu gier z tego cyklu jest drużyna. Postaci łączą różne relacje i historie, które poznamy wraz z postępami w grze.

)

Written By
More from Patryk

Port Final Fantasy VII już niebawem na PlayStation 4

Już niebawem na rynku pojawi się port gry Final Fantasy VII w...
Read More