Final Fantasy X | X-2 HD Remaster będzie dostępne na PlayStation 4

Final fantasy X I X-2 zostało oficjalnie potwierdzone na PlayStation 4. Odświeżone części będą dostępne na najnowszej konsoli Sony.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Sony na konferencji w Chinach potwierdziło, że kolekcja Final Fantasy X I X-2 pojawi się na PlayStation 4. Tytuł wcześniej trafił również na PlayStation 3, ale widać koncern zwęszył zainteresowanie tą klasyczną odsłoną serii na najnowszej swojej konsoli.

Final Fantasy X I X-2 HD Remastered pojawi się w dystrybucji cyfrowej oraz w klasycznej sprzedaży pudełkowej już na początku przyszłego roku. Poznaliśmy nawet cenę tego zestawu, którą ustanowiono na poziomie 39, 99 funtów.

Okazuje się więc, iż za kwotę około 200 złotych otrzymamy ponowny dostęp do jednej z najciekawszych przygód w historii serii. Oczywiście, gracze mogą dojść do wniosku, że wydawca planuje zarabiać po raz kolejny na tym samym produkcie, ale trzeba przyznać, że ”dziesiątka” jest jedną z najlepszych odsłon w historii serii. Jeżeli ktoś z Was nie miał jeszcze styczności z tym tytułem, powinien zastanowić się nad nadrobieniem zaległości.

Written By
More from Patryk

Battlefield 4 – Squad Join już dostępne na konsolach

Battlefield 4 to pierwszoosobowa gra akcji, która została wydana na PlayStation 3,...
Read More