FINAL FANTASY X | X-2 HD – nowy, fascynujący zwiastun The Fall Of A Great City

Final Fantasy XIX-2 HD zostanie wydane w najbliższy piątek, a więc 21 marca. Do tej pory otrzymywaliśmy szczątkowe materiały wideo ze studia Square Enix, tym razem zostaniecie kompletnie oczarowani. Sprawdźcie generowany trailer The Fall Of A Great City.

FF_Remaster_Banner

 

Firma Square Enix wczoraj opublikowała zwiastun “The Fall Of A Great City” dla nadchodzącej wielkimi krokami premiery Final Fantasy XIX-2 HD. Premiera gry została zaplanowana na 21 marca. Oferta jest skierowana do właścicieli PlayStation 3 i PlayStation Vita. Materiał wideo jest zrobiony przez legendarne studio Square Enix Visual Works, które zajmuje się animacją komputerową i technologią CGI. Podczas tej sekwencji, zaawansowana technologicznie metropolia Zanarkand zostaje zaatakowana przez tajemniczą siłę znaną jako Sin, podczas kluczowego meczu popularnego sportu jakim jest blitzball.Tidus, gwiazda światowej sławy klubu Zanarkand Abes, zostaje uwikłany w zdarzenia spowodowane przez katastrofę i wkrótce wyruszyć w podróż, która przekracza granice wyobraźni.

W trakcie gry przemierzymy w pełni trójwymiarowy świat i stoczymy mnóstwo dynamicznych walki, których próbkę możecie sprawdzić poniżej. Pamiętajcie o charakterystycznych dla serii summonach, tutaj wspierających nas czynnie podczas każdej z walki. Całość jest wzbogacona o dwadzieścia godzin dodatkowej rozgrywki, odświeżoną grafikę, płynną animację i zwiększono jakość scenek przerywnikowych. Tytuł może pochwalić się opcja Cross-save, a więc przygodę możecie prowadzić zarówno w domu, jak i na przenośnej konsoli Sony, nie tracąc na tym ani kropli klimat. Jeżeli chodzi o drugą pozycję w tej kompilacji, to sprawy mają się podobnie. Final Fantasy X-2 HD jest poprawioną wersją bezpośredniej kontynuacji dziesiątej odsłony odsłony serii z 2001 roku. Fabuła tytułu rozpoczyna się w dwa lata po finale dziesiątki, a jej bohaterkami są znane graczom Yuna i Riku oraz zupełnie nowa postać o imieniu Pain. 

Rzućcie okiem na fenomenalny zwiastun. Gra już w przyszłym tygodniu wyląduje na półkach sklepowych w naszym kraju, jesteście na to przygotowani? 

Written By
More from Patryk

Oculus Rift potrzebuje dwóch lat, aby zrewolucjonizować gry wideo

Oculus Rift zostało zaprezentowane na specjalnej konferencji, podczas której firma Microsoft udowodniła...
Read More