Final Fantasy Type-0 HD otrzyma dwie edycje limitowane

W sieci pojawiły się informacje odnośnie premiery Final Fantasy Type-0 HD. Tytuł na PlayStation 4 oraz Xbox One otrzyma dwie edycje limitowane.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Za pewne już wiesz, że w naszym kraju dystrybucją gry Final Fantasy Type-0 HD zajmuje się firma Cenega, która również przygotowała edycję kolekcjonerską przeznaczoną na rodzimy rynek. To jednak nie wszystko, bowiem Square Enix planuje wprowadzić również dwie limitowane edycje tej superprodukcji na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Zapowiedzianą wcześniej edycję kolekcjonerską zdecydowano się również wesprzeć dwiema kolejnymi ofertami. Mowa tutaj o Fr4me Limited Edition oraz Steelbook Limited Edition. Każdy z zestawów został wyceniony na około 300 złotych i pojawią się one w okolicy premiery Final Fantasy Type-0 HD, a więc od 20 marca tego roku na PlayStation 4 oraz Xbox One.

Pierwszy zestaw zawiera bardzo interesujące pudełko, które swoim wyglądem przypomina opakowanie na zdjęcia (gumowe). Jego największą zaletą jest fakt, iż gracze będą mogli w dowolnym momencie zmieniać okładkę gry. Drugi zestaw to klasyczny steelbook z podwójną okładką.

Należy pamiętać, iż premiera Final Fantasy Type-0 HD to okazja do zapoznania się z wersją demonstracyjną gry Final Fantasy XV. Co do tej drugiej, to nie znamy konkretnych informacji na temat jej daty premiery, ale okazja przetestowania wersji demonstracyjnej nie powinna przejść fanom marki, oraz gatunku RPG, koło nosa.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/01/final-fantasy-type-0-hd-second-limited.html]

Edycja limitowana Fr4me!
Edycja limitowana Fr4me!
final fantasy type 0 hd limited_pk
Edycja ze steelbookiem.
Written By
More from Patryk

Biała wersja Xbox One oraz Sunset Overdrive wkraczają na rynek

Firma Microsoft rozpoczyna dystrybucję Sunset Overdrive, ekskluzywnej gry akcji na Xbox One....
Read More