Final Fantasy Type-0 HD dostępne od dzisiaj, jest tez zwiastun premierowy

Final Fantasy Type-0 HD debiutuje na PlayStation 4 oraz Xbox One. Jest to pierwsza premiera gier z tej serii Square Enix na nowych platformach.

Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.
Square Enix to autor między innymi sukcesu marki Final Fantasy, której ostatnią odsłoną jest wieloosobowe A Realm Reborn.

Square Enix wprowadza na PlayStation 4 oraz Xbox One swoją markę Final Fantasy. Najnowsza gra, choć reedycja z PlayStation Portable, to Final Fantasy Type-0 HD, która debiutuje na dwóch konsolach nowej generacji. Z tej okazji producent przygotował efektowny zwiastun z mnóstwem świetnych animacji i scenami walk.

Oczywiście wycieczka do świata Orience to nie jedyny powód, dla której gracze sięgają po Final Fantasy Type-0 HD. Gra daje dostęp do wersji demo, tak zwanego Episode Duscae, piętnastej odsłony serii.

Najważniejsze aspekty gry:
  • Wysokiej jakości grafika, która została odświeżona w porównaniu z wersją na PSP
  • 14 klas zawodników do wyboru
  • Dynamiczny system walki pozwalający prowadzić długie i efektowne starcia
  • Dojrzała historia, która jest nieco mroczniejsza od standardów serii, oparta na dylematach moralnych
  • Voice acting w wersji angielskiej oraz oryginalnej – japońskiej
  • Wsparcie Remote Play

Rano informowałem o pierwszych ocenach gry Final Fantasy Type-0 HD, które pojawiły się w sieci. Zagraniczne redakcje miały już okazję przetestować ten tytuł i wychodzi na to, że to gameplay na wysokim poziomie. Zapraszam do obejrzenia zwiastuna.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/03/final-fantasy-type-0-hd-now-available.html]

Written By
More from Patryk

Nowy zwiastun Lego Hobbit już do dyspozycji

Lego Hobbit to gra studia Traveller’s Tale, która jest oparta o adaptację...
Read More