Final Fantasy 7 Remake – system walki zostanie zmieniony, ale gracze nie powinni niezadowolenie

Square Enix pracuje w pocie czoła nad grą Final Fantasy 7 Remake. Tytuł zmierza na PlayStation 4 i Xbox One, ale zmieni się znacząco, również pod względem systemu walki.

Tetsuya Nomura, reżyser gry Final Fantasy 7 Remake, wypowiedział się ostatnio na temat systemu walki, który jest przygotowywany. Gra znacząco będzie się różnić od oryginału pod tym względem, ale twórca zapewnia, że pewne stare schematy pozostaną.

System walki w oryginale był klasycznie turowy, kochany przez fanów tej popularnej serii. Teraz Tetsuya Nomura rozumie sytuację dzisiejszej branży i to, jak wyglądają dziś gry RPG. Wprowadzone zostanie dużo zmian do systemu walki, ale w żadnym wypadku z Final Fantasy 7 Remake nie zostanie zrobiona gra akcji.

Tytuł przejdzie metamorfozę, ale zachowane zostaną klasyczne schematy, które pamiętają wierni fani oryginału. Cały wywiad z twórcą gry możecie przeczytać w najnowszym magazynie Official PlayStation Magazine.

Final Fantasy 7 Remake zostało zapowiedziane na E3 2015 i okazało się być jedną z najważniejszych zapowiedzi ostatnich lat. Gra powoli zmierza na PlayStation 4, i Xbox One, na silniku znanym z Final Fantasy XV. O jakość wykonania nie powinniśmy się zatem martwić, czyż nie?

[dzięki – http://www.psu.com/news/27676/Final-Fantasy-7-Remake-bringing-dramatic-changes-to-combat-but-will-still-be-recognisable]

 

[interaction id=”55a37e1f529840a30ecd68df”]

Written By
More from Patryk

Rise of the Tomb Raider ma osiągnęło już złoty status, gra jest zatem gotowa do sprzedaży

Rise of the Tomb Raider to najważniejsza gra ekskluzywna tego roku dla...
Read More