Final Fantasy 7 Remake – system walki zostanie zmieniony, ale gracze nie powinni niezadowolenie

Square Enix pracuje w pocie czoła nad grą Final Fantasy 7 Remake. Tytuł zmierza na PlayStation 4 i Xbox One, ale zmieni się znacząco, również pod względem systemu walki.

Tetsuya Nomura, reżyser gry Final Fantasy 7 Remake, wypowiedział się ostatnio na temat systemu walki, który jest przygotowywany. Gra znacząco będzie się różnić od oryginału pod tym względem, ale twórca zapewnia, że pewne stare schematy pozostaną.

System walki w oryginale był klasycznie turowy, kochany przez fanów tej popularnej serii. Teraz Tetsuya Nomura rozumie sytuację dzisiejszej branży i to, jak wyglądają dziś gry RPG. Wprowadzone zostanie dużo zmian do systemu walki, ale w żadnym wypadku z Final Fantasy 7 Remake nie zostanie zrobiona gra akcji.

Tytuł przejdzie metamorfozę, ale zachowane zostaną klasyczne schematy, które pamiętają wierni fani oryginału. Cały wywiad z twórcą gry możecie przeczytać w najnowszym magazynie Official PlayStation Magazine.

Final Fantasy 7 Remake zostało zapowiedziane na E3 2015 i okazało się być jedną z najważniejszych zapowiedzi ostatnich lat. Gra powoli zmierza na PlayStation 4, i Xbox One, na silniku znanym z Final Fantasy XV. O jakość wykonania nie powinniśmy się zatem martwić, czyż nie?

[dzięki – http://www.psu.com/news/27676/Final-Fantasy-7-Remake-bringing-dramatic-changes-to-combat-but-will-still-be-recognisable]

 

[interaction id=”55a37e1f529840a30ecd68df”]

Written By
More from Patryk

Jesienna premiera The Division jest zbyt optymistyczna, twierdzą autorzy z Ubisoft

The Division to gra studia Ubisoft Massive, która zostanie wydana na konsolach...
Read More