Filmy w 60 klatkach na sekundę są już dostępne w serwisie YouTube!

Popularny serwis internetowy YouTube już od jakiegoś czasu zapowiadał możliwość oglądania filmów w 60 klatkach na sekundę. Okazuje się, że funkcja ta jest już dostępna.

Jakiś czas temu YouTube został przejęty przez koncern Google.

Wielu twórców, którzy publikują swoje materiały w serwisie YouTube od dawna czekało na ten moment. Można powiedzieć, że funkcja ta jest wreszcie dostępna i pewnie niejednej osobie korzystającej z serwisu umili życie i pozwoli cieszyć się materiałami najwyższej jakości. Warto jednak wspomnieć, iż funkcja ta dostępna jest na ten moment jedynie w przeglądarce Google Chrome.

Na poniższym materiale możecie zobaczyć jak w przyszłości działać będą raczej wszystkie filmy w serwisie. Jednakże dla graczy jest jedna ważniejsza kwestia. Poniższy film to fragment gry studia Naughty Dog, czyli Uncharted 3, które domyślnie na konsoli PlayStation 3 działało w 30 klatkach na sekundę, ponieważ twórcy podkreślali, że uzyskanie 60 klatek możliwe jest na PlayStation 4. Poniższy materiał pokazuje więc, jak działać będzie najnowsza produkcja Naughty Dog, czyli Uncharted 4: A Thief’s End. A Wy jak oceniacie zmiany na YouTubie?

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

E3 2014- GTA V trafi na PC, Xboksa One oraz na PlayStation 4!

Niemałą niespodziankę sprawiło Sony na swojej konferencji, która rozpoczęła się o 3:00...
Read More