Filmik z Project CARS w jakości 1080p na PlayStation 4!

Redakcja PlayStation Access zamieściła w sieci bardzo gorący materiał wideo z gry Project CARS na PlayStation 4. Jakość filmiku to 1080p, więc przygotujcie się na najwyższą jakość.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Zbliżamy się do wielkiej premiery Project CARS na PlayStation 4, toteż w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne z tej wyścigowej gry z zacięciem symulacyjnym. Redakcja PlayStation Access zmontowała filmik w jakości 1080p przedstawiający rozgrywkę na torze wyścigowym. 

W przeszłości już kilkukrotnie byliśmy karmieni materiałami z gry, ale teraz otrzymaliśmy bezpośredni zapis rozgrywki z PlayStation 4. Polecam wszystkim przełączyć rozdzielczość na poziom 1080p i cieszyć się najlepszą jakością. Na poniższej prezentacji możecie dostrzec kilka ciekawych elementów, jak chociażby efekt zamglonych lusterek, których obraz się wyostrzy, gdy tylko spojrzymy w nie bezpośrednio. Również kask naszego kierowcy wyścigowego realistycznie reaguje na efekty atmosferyczne. Autorzy zapewniają o obecności podczas rozgrywki dynamicznych efektów pogodowych, toteż gracze powinni się przygotować na obniżenie widoczności podczas ulewy oraz zachowywania się naszego pojazdu na torze. 

Project CARS ma trafić na półki sklepowe w listopadzie tego roku. Warto wspomnieć o edycji przedpremierowej, dzięki której otrzymamy dostęp do specjalnie wydanej książki „By Racers 4 Racers”, opisującej powstawanie gry. Na ten moment nie otrzymaliśmy dokładnej daty premiery tej gry wyścigowej. Więcej informacji już wkrótce, zapraszamy do obejrzenia filmiku poniżej!

Written By
More from Patryk

Twórcy Rise of the Tomb Raider potwierdzają współpracę z Microsoftem

W sieci pojawiło się oficjalne stanowisko firmy Crystal Dynamics, która ustosunkowała się...
Read More