Filmik z Project CARS w jakości 1080p na PlayStation 4!

Redakcja PlayStation Access zamieściła w sieci bardzo gorący materiał wideo z gry Project CARS na PlayStation 4. Jakość filmiku to 1080p, więc przygotujcie się na najwyższą jakość.

Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.
Project C.A.R.S. to jedna z pierwszych gier, które będą obsługiwać gogle wirtualnej rzeczywistości.

Zbliżamy się do wielkiej premiery Project CARS na PlayStation 4, toteż w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne z tej wyścigowej gry z zacięciem symulacyjnym. Redakcja PlayStation Access zmontowała filmik w jakości 1080p przedstawiający rozgrywkę na torze wyścigowym. 

W przeszłości już kilkukrotnie byliśmy karmieni materiałami z gry, ale teraz otrzymaliśmy bezpośredni zapis rozgrywki z PlayStation 4. Polecam wszystkim przełączyć rozdzielczość na poziom 1080p i cieszyć się najlepszą jakością. Na poniższej prezentacji możecie dostrzec kilka ciekawych elementów, jak chociażby efekt zamglonych lusterek, których obraz się wyostrzy, gdy tylko spojrzymy w nie bezpośrednio. Również kask naszego kierowcy wyścigowego realistycznie reaguje na efekty atmosferyczne. Autorzy zapewniają o obecności podczas rozgrywki dynamicznych efektów pogodowych, toteż gracze powinni się przygotować na obniżenie widoczności podczas ulewy oraz zachowywania się naszego pojazdu na torze. 

Project CARS ma trafić na półki sklepowe w listopadzie tego roku. Warto wspomnieć o edycji przedpremierowej, dzięki której otrzymamy dostęp do specjalnie wydanej książki „By Racers 4 Racers”, opisującej powstawanie gry. Na ten moment nie otrzymaliśmy dokładnej daty premiery tej gry wyścigowej. Więcej informacji już wkrótce, zapraszamy do obejrzenia filmiku poniżej!

Written By
More from Patryk

Vido – czy nowy Hitman sprosta naszym wymaganiom?

IO Interactive od dłuższego czasu pracują nad nowym wcieleniem Agenta 47. Najnowszy...
Read More