Filmik upamiętniający 20 lat grania na PlayStation

Oficjalny kanał Sony PlayStation na YouTube opublikował bardzo interesujący filmik podsumowujący 20 lat grania na konsolach PlayStation.

PlayStation (PSX) to klasyczna dziś konsola, która odmieniła oblicze całej branży gier wideo.
PlayStation (PSX) to klasyczna dziś konsola, która odmieniła oblicze całej branży gier wideo.

Uwaga, zaraz zrobi się niezwykle sentymentalnie. Sony opublikowało na serwisie YouTube bardzo ciekawy filmik dotyczący marki PlayStation. Nagranie podsumowuje 20 lat obcowania z grami na tych konsolach. Zaczynają od legendarnego pierwszego PlayStation.

Poniżej możecie rzucić okiem na krótkie, ale przepełnione sentymentalną treścią zestawienie najciekawszych fragmentów z historii tej marki. Wielu z Was z pewnością rozpozna większość klasycznych już dzisiaj gier na wszystkie systemy Sony.

Warto w tym miejscu jeszcze przypomnieć, iż już jutro rozpoczyna się interesująca branżowa impreza PlayStation Experience. Japoński koncern podzieli się z nami informacjami na temat nowych projektów, które albo już trafiły, albo dopiero trafią na konsole z rodziny PlayStation.

Kto by pomyślał, że ten czas tak szybko mija. Jeszcze wczoraj bawiłem się przy PlayStation, aby dziś zachwycać się PlayStation 4!

Written By
More from Patryk

Zobaczcie edycję kolekcjonerską gry Assassin’s Creed: Syndicate

Firma Ubisoft zdecydowała się zaprezentować edycję kolekcjonerską gry Assassin’s Creed: Syndicate na...
Read More