Film Tomb Raider, ten nowy, ma już nowego reżysera

Lara Croft wróci na srebrny ekran za sprawą nowego filmu z jej udziałem. Niewiele o nim wiemy, ale dziś poznaliśmy reżysera, który będzie chciał stworzyć coś wyjątkowego.

W sieci pojawiły się informacje dotyczące reżyserii nowego filmu Tomb Raider, czyli ekranizacji jednej z najpopularniejszych gier wideo w historii. Reżyserem ekranizacji gry Crystal Dynamics będzie Roar Uthaug, który wcześniej zajmował się chociażby filmem katastroficznym ”The Wave” (Fala).

Ponadto ujawniono również informacje, jakoby producenci aktywnie poszukiwali również scenarzysty. Pierwotnie miał nim zostać Evan Daugherty, odpowiedzialny za niedawną nowoczesną reimaginację Królewny Śnieżki, aczkolwiek finalnie zrezygnowano z jego usług. Twórcy filmu Tomb Raider mają na celowniku kilka innych osób,a zgodnie z doniesieniami jedną z nich jest współscenarzysta ostatniego Transformers 5, Geneva Robertson-Dworet.

Oczywiście nic nie jest jeszcze potwierdzone. Fani serii gier wideo Tomb Raider z pewnością interesują się głównie aktorką, która wcieli się w postać Lary Croft. W przeszłości Panna archeolog była promowana przez najlepsze modelki na świecie (zapraszam do tekstu poniżej), dziś jednak zrezygnowano z tego rozwiązania.

Ostatnią kwestią jest motyw nowego Tomb Raidera. Należy sobie zadać pytanie, jaką Larę Croft filmowcy będą chcieli zaprezentować na srebrnym ekranie. Czy tę kultową z pierwszych odsłon cyklu gier Core Design, czy może młodą Croftównę z ostatnich gier Crystal Dynamics?

[interaction id=”56371e2641d4754d14e310f7″]

Written By
More from Patryk

Raibow Six: Siege – Ubisoft zamierza wspierać grę przez cały 2016 rok

Rainbow Six: Siege to jedna z największych grudniowych premier w kalendarzu firmy...
Read More