Fighting Edition z data premiery na PlayStation 3 dla fanów bijatyk

Fighting Edition pojawi się na polskim rynku w wersji na PlayStation 3. Jest to zbiorcze wydanie Tekken 6, Tekken Tag Tournament 2 oraz Soul Calibur V wydawane przez firmę Cenega.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Jeżeli brakuje Wam konkretnych bijatyk na rynku, a w ostatnich latach przegapiliście premiery takich gier jak Tekken Tag Tournament 2 czy Soul Calibur V to przygotowano dla Was ciekawą ofertę.

Premiera Fighting odbędzie się już 23 stycznia na konsoli PlayStation 3. Bandai Namco oferuje graczom możliwość stania się najsilniejszymi zawodnikami w grach Tekken 6, Tekken Tag Tournament 2 oraz Soul Calibur V. Zestaw trzech tytułów, które zdobyły uznanie, dostępny będzie w atrakcyjnej dla graczy cenie.

Tekken Tag Tournament 2 to ostatnia, klasyczna (pudełkowa) odsłona tej znanej serii. Powrót do znanej sprzed lat charakterystyki walk z udziałem dwóch zawodników. Tytuł uzyskał na Metacritic średnią ocen na poziomie 82 punktów. Tekken 6 to zaś ostatnia, numeryczna odsłona serii, która pojawiła się na PlayStation 3 oraz zadebiutowała również na Xboksie 360 w roku 2009. Tytuł może się pochwalić średnią ocen na poziomie 79 punktów. Ostatnią grą z rzeczonej kolekcji jest Soul Calibur V, tutaj oceny na poziomie 81 punktów.

[informacja prasowa]

Fighting Edition dostępne tylko na PlayStation 3!
Fighting Edition dostępne tylko na PlayStation 3!
Written By
More from Patryk

Tony Hawk’s Pro Skater 5 z datą premiery na PlayStation 4 i Xbox One

Tony Hawk’s Pro Skater 5 to oldschoolowy projekt, którym warto się interesować....
Read More