Fighting Edition z data premiery na PlayStation 3 dla fanów bijatyk

Fighting Edition pojawi się na polskim rynku w wersji na PlayStation 3. Jest to zbiorcze wydanie Tekken 6, Tekken Tag Tournament 2 oraz Soul Calibur V wydawane przez firmę Cenega.

Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.
Tekken to niezwykle popularna seria bijatyk w świecie gier wideo, która przez lata święciła tryumfy na konsolach PlayStation.

Jeżeli brakuje Wam konkretnych bijatyk na rynku, a w ostatnich latach przegapiliście premiery takich gier jak Tekken Tag Tournament 2 czy Soul Calibur V to przygotowano dla Was ciekawą ofertę.

Premiera Fighting odbędzie się już 23 stycznia na konsoli PlayStation 3. Bandai Namco oferuje graczom możliwość stania się najsilniejszymi zawodnikami w grach Tekken 6, Tekken Tag Tournament 2 oraz Soul Calibur V. Zestaw trzech tytułów, które zdobyły uznanie, dostępny będzie w atrakcyjnej dla graczy cenie.

Tekken Tag Tournament 2 to ostatnia, klasyczna (pudełkowa) odsłona tej znanej serii. Powrót do znanej sprzed lat charakterystyki walk z udziałem dwóch zawodników. Tytuł uzyskał na Metacritic średnią ocen na poziomie 82 punktów. Tekken 6 to zaś ostatnia, numeryczna odsłona serii, która pojawiła się na PlayStation 3 oraz zadebiutowała również na Xboksie 360 w roku 2009. Tytuł może się pochwalić średnią ocen na poziomie 79 punktów. Ostatnią grą z rzeczonej kolekcji jest Soul Calibur V, tutaj oceny na poziomie 81 punktów.

[informacja prasowa]

Fighting Edition dostępne tylko na PlayStation 3!
Fighting Edition dostępne tylko na PlayStation 3!
Written By
More from Patryk

Nintendo ujawnia raport finansowy za ostatni okres

Koncern Nintendo ujawnił swój raport finansowy za ostatni okres rozliczeniowy. Firma zanotowała...
Read More