FIFA World – ruszyły polskie beta testy gry

FIFA World to specyficzna gra z serii Fifa, która oparta jest o model biznesowy free-to-play. Rodzimy oddział Electronic Arts poinformował, że właśnie ruszają beta testy gry w naszym kraju. Tytuł dostępny tylko na komputerach osobistych.

PES2013Banner

Rodzimy oddział Electronic Arts z radością ogłosił, że w naszym kraju startują beta testy gry FIFA World. Jest to gra piłkarska, która oparta jest o model biznesowy free-to-play. Wcześniej grę testowano na terenie Brazylii, Rosji i Australii. W grze możemy stworzyć własną drużynę (tryb Ultimate Team) i poprowadzić go w wirtualnym sezonie piłkarskim. Podczas zabawy dostępne będą oczywiście opcje kupowania zawodników, ich sprzedaży, jak również negocjowania kwot transferowych. Na oficjalnej stronie Electronic Arts pojawił się bardzo ciekawy wpis na temat FIFA World. Oto garść szczegółów zaczerpniętych z tamtejszego źródła:

  • FIFA World Ultimate Team – stwórz swój własny, unikatowy klub, grający w Twoim stylu i wyjdź na boisko, aby rywalizować w trybach jedno- i wieloosobowych.
  • Prawdziwe zespoły – poprowadź do zwycięstwa swój ulubiony, rzeczywisty klub w trybie Sezony Online i samemu doświadcz emocji, jakie towarzyszą awansom i spadkom, podczas walki z innymi graczami o najwyższe miejsce w tabeli.
  • Turnieje dla jednego Gracza – zapisz swoją drużynę Ultimate Team do turniejów dla jednego gracza i rzuć wyzwanie klubom z całego świata!
  • Zapraszaj znajomych – rzuć wyzwanie swoim znajomym w pojedynkach Ultimate Team i sprawdź, kto rządzi na murawie.
  • Rozbudowana społeczność graczy – dokumentuj i dziel się efektownymi bramkami oraz pięknymi akcjami jakie wykonasz na boisku i w mgnieniu oka publikuj je w dostępnym w grze Centrum Społeczności. Bądź na bieżąco z tym co dzieje się u Twoich znajomych, dyskutuj ze społecznością o najnowszych wynikach i wydarzeniach.

Twórcy zapowiadają, że tytuł można odpalić na średniej klasy laptopie, oczywiście podłączonym do internetu. Gra jest dostępna w wielu językach, w tym również polskim. Zapraszamy do zapisywania się do testów i podzielenia się z nami i Electronic Arts swoimi wrażeniami z rozgrywki. Poniżej znajdziecie odpowiednie linki, aby rozpocząć zabawę już teraz.

Written By
More from Patryk

Zapomnijcie o wstecznej kompatybilności PlayStation 2 na PlayStation 4

Firma Sony niestety nie udostępni wstecznej kompatybilności gier PlayStation 2 na konsoli...
Read More