FIFA w wersji rzeczywistej, czyli jak mogłaby wyglądać perfekcyjna gra wideo!

W sieci udostępniono bardzo ciekawy materiał wideo dotyczący gier z serii FIFA. Autor nagrania stara się nam uzmysłowić, jak może wyglądać gra w przyszłości.

FIFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.
FIFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.

Miłośnicy gier z serii FIFA otrzymali niezwykle ciekawy materiał wideo promujący nadchodzącą odsłonę piłkarskiego tasiemca. We wrześniu na półkach sklepowych na terenie naszego kraju dostępna będzie FIFA 15, która wprowadzi mnóstwo nowych rozwiązań do rozgrywki, jak również ulepszoną oprawę graficzną. Jeden z pracowników firmy EA Sports postanowił jednak udostępnić filmik promocyjny w ciekawej konwencji.

Pracownicy EA Sports zebrali się któregoś dnia, włożyli na siebie stroje piłkarskie, weszli na boisko i rozegrali spotkanie. Mecz był o tyle ciekawy, że specjaliści od marketingu postanowili wykorzystać to nagranie na rzecz promocji nadchodzącej odsłony cyklu. Dzięki temu relacja wideo z ich meczu przeistoczyła się w grę wideo. Montażyści dorzucili wszelkiej maści znaczniki, ikonki, elementy interfejsu oraz grafiki, aby mecz wyglądał jak rozgrywka właściwa w kolejną odsłonę serii FIFA. W tym miejscu rodzi się pytanie, czy kiedykolwiek graficy komputerowi dojdą do takiego poziomu oprawy audiowizualnej?

Written By
More from Patryk

Mass Effect 4 – autorzy proszą graczy o opinię na temat gry

Studio BioWare postanowiło zwrócić się do fanów marki o opinie na temat...
Read More